Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem elégedett valamilyen...

Aki nem elégedett valamilyen tulajdonságával, mi az oka?

Figyelt kérdés

Kinek szeretnénk igazából megfelelni? Tényleg nem érdekel mások véleménye az alakomról, én még is inkább az utálást választom önmagam elfogadása helyett?!

Persze nem csak külsőségekre vonatkozik a kerdesem, szívesen olvasgatnám mások hogy vannak vele..


Btw: aki szimplán beszélgetni szeretne, akár lelkizni, akár panaszkodni, írhat ha van kedve:)

-16/L-



2020. máj. 30. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azért mert azt hiszed hogy azzal beilleszkedhetsz hogy ha te is úgy csinálod mint mindenki más, azaz ezt az önmagad megítélését választod hogy majd akkor jobb leszel, vagy jobban fogod szeretni de ez nem épp a legjobb ösztönző. Azzal hogy szereted magad, nem leszel önző, ha pedig nem tetszik az ahogy most kinézel (nem mások szemüvegei által) akkor pedig rengeteg egészséges lehetőség van hogy tegyél magadért, ha pedig nem zavar akkor nem zavar. Ez egy választás minden magyarázat nélkül. :)
2020. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én egy lánynak szeretnék megfelelni.Hogy a munkahelyen megfelelek e meg mit gondolnak rólam nem érdekel.De egy lány véleménye érdekelne.
2020. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Zavar a rövidlátásom. 1,5 dioptriára nem éri meg a műtét, kontaktlencsét nem hordhatok, a szemüveg több szituációban kényelmetlen, szemtornázok, hátha segít. Senkinek nem akarok megfelelni, engem zavar, nekem okoz problémát.
2020. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Metionin ***** válasza:
Engem is zavar a rövidlátásom (enyém már műthető kategória de egyelőre másra kell a pénz) és az eredeti hajszínemet is utálom, ezért festem. Nem mások miatt, nekem nem tetszik/engem akadályoz.
2020. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én magamnak szeretnék megfelelni,de ez is a rossz tulajdonságom része.Saját magamnak mindig ritka magasra teszem a lécet.Kis dolgokon kritizálom magam,még ha legbelül tudom,hogy minden megtehetőt megtettem.
2020. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Dagadt, undorító, alacsony, ronda, fogyatékos, férfiatlan, buta szarláda vagyok.

F

2020. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Én okosabb rafinaltabb szeretnék lenni, jelenleg full naiv vagyok.

Ezzel sokan csak azert nem hasznàlnak ki, es nem kötnek belém, a többi àtver, es aki nem, az is csak azert nem, mert annyira nem vagyunk egy sulycsoport, hogy vitatkozasnal is max csak kiröhögnek es fel se veszik a "harcot" vagy kesztyüt ellenem. Nem mintha ez hianyozna, de igy nemigen vesznek tàrs, vagy emberszàmba sem.

En vagyok a kis nyuszi naiv, aki nem pàlya soha max mint amikor a höscincèr cincog.

2020. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.

Még a kisebbség is ha belémköt szabalyosan àtmennek mosolygosba meg legyintenek csak ràm, ha nagy harciasan kiabàlok is.

Ezen a ponton màr teljesen összeàllt a kép, hogy miért néz engem semmibe senki.

2020. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Önkép zavar.
2020. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked, hogy nem vagy elég jó?!
2020. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!