Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkoztatok már olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már olyannal, hogy alkalmi szexnél a nő nem akar csókolózni mert az neki csak kapcsolatba fér bele? Nem találjátok ezt kicsit paradoxnak?

Figyelt kérdés

Van rendesen minden az oráltól kezdve az anális de csók nem mert ahhoz érzelmek kellenek de bő nyállal mélytorkosan simán vállalja.

Félre ne értsétek én tökre szeretem a könnyűvérű lányokat mert könnyű eset. De így számomra kicsit vicces mert olyan mintha a nem létező erkölcsösségüket próbálnák bizonygatni maguknak.


2020. jún. 15. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Ennyi maradt nekik...
2020. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Sok prosti is így csinálja. A csók szerelemhez kötődik. Hasonlóképpen szeretkezni sem fognak veled alkalmi együttlétnél.
2020. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 ha a dugás és a szeretkezés között csak annyi a különbség, hogy nincs csók és sokkal kevesebbet kell tenni azért, hogy dugás legyen akkor ezért én jártam jobban nem a párja 😂


Értem természetesen, hogy szeretkezés alatt itt az érzelmeket és a szenvedélyt érted. Az érzelmekre nincs szükségem szenvedélyesnek pedig rettentően szenvedélyesek alkalmi szexnél is. A csókom kívül tényleg konkrétan mindent megkap az ember.

Nem is a panaszkodás miatt tettem fel a kérdést hanem szimplán csak furcsálltam ezt a dolgot mert többször is találkoztam már vele.

2020. jún. 15. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pasival jártam már így, igaz, csak egyszer. Szerintem a legtöbb ember szeret csókolózni csak az élvezet kedvéért is.
2020. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!