Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tagadják itt állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják itt állandóan a nők, hogy valójában csak a férfiak 20%-a vonzó számukra, amikor máskor ők maguk vallják be, hogy kevés a vonzó pasi?

Figyelt kérdés

Mert azt megértem, hogy az életben, nyíltan, névvel nem merik bevallani, mert az egész házasság és párkapcsolat intézményét aláásná (ami már így is omladozik a társadalomban) és azért még mindig kényelmesebb két fizetésből eltartani a gyerekeket, mint egyedülálló szülőként, de itt névtelenül miért nem vallják be?


Ekkora a vakfolt? Vagy ennyire a végtelenségig tagadnak, mint a sarokba szorított elítélt?


Pedig mi csak az igazságot szeretnénk hallani, ahol bevallják, azt, hogy


1. Valóban kevés a vonzó pasi és sima szexre csak ők jöhetnek szóba.

2. Nem vonzó pasi csak akkor jöhet szóba szexre, ha másban kompenzál. Ez lehet nem csak pénz, hanem személyiség is vagy éppen családalapítási hajlandóság. És még ebben az esetben is ELŐSZÖR a férfin van a bizonyítási kényszer és csak utána kap cserébe nagy kegyesen szexet.

3. Nem minden nő jön össze nem vonzó férfival, sokan inkább egyedül maradnak. De aki összejön az taktikázik és a szexet minden esetben kötelességként egyfajta szükséges rosszként éli meg és közben jó pasikról ábrándozik.

4. Vannak olyan nők is, akik vonzó pasikkal sem jönnek össze szex céljából, párkapcsolatra szeretnék megkaparintani őket ezért a legtöbb esetben egyedül maradnak.

5. És olyan nők is vannak, akiktől még nem vonzó pasik sem akarnak párkapcsolatot, csak szexet és nem azért mert csúnyák, hanem mert annyira romlott a személyiségük vagy annyira frigidek és frusztráltak szexuálisan, de ezek a nők a fejükbe vették, hogy csúnyák.



2020. jún. 16. 10:33
1 2 3 4 5
 1/41 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
85%
A lenti rinyát nem olvastam, de én azt vállalom, hogy a férfiak talán 1-2%-a bejövős nekem :D Akkor is, ha csak a külsőségeket nézem.
2020. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
45%
Milyen 20 százalék? Max. 10. Amúgy ne foglalkozz a nőkkel! Ilyenek, ha tetszik, ha nem.
2020. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%
Én eddig életemben 5-6 olyan férfival találkoztam, aki megmozgatott annyira, hogy össze akarjak vele jönni, szóval még szerencse, hogy egyetlen random férfinak sem tartozom semmivel :D
2020. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
87%
Ki állít ilyet? Eleve csak a saját korosztályomban válogatok, ezzel máris kiesik a férfiak 80%-a. A külsôt, belsôt még csak ez után nézem.
2020. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

A 20% össztársadalmilag jön ki pont azért, mert van akinek Ryan Gosling teszik másnak meg Johnny Depp.


De a maradék 80% maximum ápolt lehet, sportos, elegáns, stb. de ettől még nem váltja ki a nőkből azt a "most azonnal dobom le a bugyit" érzést.

2020. jún. 16. 10:42
 6/41 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert mindenkink más a vonzó, tehát mindenkinek van esélye. Nekem pl kb max a férfiak 1 %-a vonzó, de másnak meg mondjuk másik 1%, másnak másik 5%, vagy van akinek 20 % is, attól függ mennyire átlagos, ha átlagos személyiségben, több mindenki közül találhat magához valót. Vagy van akinek 50 %. De mindenkinek más férfiak a vonzóak. Remélem segítettem.
2020. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha így gondolkodsz... Én a számomra külsőre legvonzóbb férfiaknál sem érzem azt, hogy 'azonnal ledobnám a bugyit'. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
2020. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 Lachesys ***** válasza:
81%

már nem tom hanyadik kérdésnél írom le, én valami élien lehetek, mert nekem pl fenriz is bejön a darkthroneból, és ezerszer inkább egy hasonló kaliberű black metálos arcot választanék, mint valami fuckboyt akinek a 432423. booty call vagyok a telefonjában.


de persze, csak az a lényeg, hogy rájengoszling legyél meg dzsordzsklúni, a személyiség egyáltalán nem számít. és NEM,nem azzal utalok erre, hogy akármilyen quasimodo lehetsz mert majd a LÁnyOk ÚgyIS a SzEmÉlyISéGeDeT SZerETik, hanem hogy az ember egy package, és amikor döntünk valaki felől ezt a package-t nézzük. az alap vonzalom pedig mindenhez kell, ha normális szexről/párkapcsolatról van szó, senki nem akar olyannal lenni, aki nem vonzó neki. de nem a rájengoszling lehet csak vonzó bármit is hisztek... és hisztiztek.

2020. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
80%
Én a 2-es típus vagyok bevallom, de nem is értem mi ezzel a baj. Ha egyből szétteszem a lábam egy ribi vagyok utána kidob. Nektek sem egyszerű megfelelni.
2020. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%
Micsoda elmélet; kár, hogy minden szava hülyeség, már az alapoktól! Nincs olyan, hogy a vonzó pasi, mindenki mást tart annak. Életemben 1x találkoztam csak hűha érzéssel, ha közlekedem, akkor talán hetente 1db számomra vonzó pasit látok. Egy társaságban, ha elkezdünk beszélgetni, akkor lehet, hogy a legrondább pasi lesz a legvonzóbb..
2020. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!