Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tagadják itt állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják itt állandóan a nők, hogy valójában csak a férfiak 20%-a vonzó számukra, amikor máskor ők maguk vallják be, hogy kevés a vonzó pasi?

Figyelt kérdés

Mert azt megértem, hogy az életben, nyíltan, névvel nem merik bevallani, mert az egész házasság és párkapcsolat intézményét aláásná (ami már így is omladozik a társadalomban) és azért még mindig kényelmesebb két fizetésből eltartani a gyerekeket, mint egyedülálló szülőként, de itt névtelenül miért nem vallják be?


Ekkora a vakfolt? Vagy ennyire a végtelenségig tagadnak, mint a sarokba szorított elítélt?


Pedig mi csak az igazságot szeretnénk hallani, ahol bevallják, azt, hogy


1. Valóban kevés a vonzó pasi és sima szexre csak ők jöhetnek szóba.

2. Nem vonzó pasi csak akkor jöhet szóba szexre, ha másban kompenzál. Ez lehet nem csak pénz, hanem személyiség is vagy éppen családalapítási hajlandóság. És még ebben az esetben is ELŐSZÖR a férfin van a bizonyítási kényszer és csak utána kap cserébe nagy kegyesen szexet.

3. Nem minden nő jön össze nem vonzó férfival, sokan inkább egyedül maradnak. De aki összejön az taktikázik és a szexet minden esetben kötelességként egyfajta szükséges rosszként éli meg és közben jó pasikról ábrándozik.

4. Vannak olyan nők is, akik vonzó pasikkal sem jönnek össze szex céljából, párkapcsolatra szeretnék megkaparintani őket ezért a legtöbb esetben egyedül maradnak.

5. És olyan nők is vannak, akiktől még nem vonzó pasik sem akarnak párkapcsolatot, csak szexet és nem azért mert csúnyák, hanem mert annyira romlott a személyiségük vagy annyira frigidek és frusztráltak szexuálisan, de ezek a nők a fejükbe vették, hogy csúnyák.



2020. jún. 16. 10:33
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
93%

#8-asnak igaza van.


Számít a külső, de nem mindenkinek ugyanaz az ideálja.

Nekem a pasik 5%-a tetszik, de ebbe nem az Instaboyok meg Ryan Gosling tartoznak.

2020. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
91%

A világ ennél az 5-nél jóval sokszínűbb.

Én egy kívül-belül átlag alatti nő vagyok. Nem akarok komoly, együttélős, családalapítós kapcsolatot, illetve együttélés max. 50 körül vagy afölött, de csak praktikus okból. Úgyhogy egyáltalán nem baj, ha csak szexet akarnának tőlem. Én is azt akarok, sokat ÉS jót, számomra(!) vonzó férfival - ennyit a frigiditásról... Mondjuk frusztráció tényleg van a "hiány" miatt, ugyanis szexelni is csak olyan akar velem, aki... inkább hagyjuk 🤐 🤢, a kéz meg a vibri pedig nem ugyanaz.

Ilyen is van. Meg még egy csomó egyéb verzió.

2020. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
87%
Ja, hogy a 20%-ra is reflektáljak: bármilyen nagyobb forgalmú helyre megyek, ha a korban számomra megfelelő férfiakat nézem, olyan 70-80%-uk jöhetne. És számomra korban megfelelő lehet az 5 évvel fiatalabb, de a 15 évvel idősebb is... (#12 vagyok)
2020. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Szerintem abban semmi meglepő nincs, hogy egy ember csak a többi ember 20%-ához vonzódik vagy kis részéhez vonzódik :D Ez sose volt kérdés.

Viszont mindenki más, mindenkinek más tetszik. Pl. akik nekem tetszenek/tetszettek, azokat a barátnőim közül szinte senki nem tartja jóképűnek/vonzónak. Aki meg nekik tetszik, azok meg nekem nem az eseteim. Tehát oké, hogy nekem tetszik 10-ből 1-2 pasi. De nekik meg abból a 10-ből pont más fog tetszeni.

És persze, nyilván van átfedés, van olyan pasi, aki a legtöbb nő szerint vonzó lesz, e úgyis lesz olyan, aki nem akar vele kezdeni. Meg olyan is lesz, aki kevésbé tetszik a nők többségének, de lesz olyan, aki szívesen összejönne vele, ha amúgy a személyisége is olyan.

De összességében nem a férfiak 20%-a vonzó a nőknek, mivel akkor csak a férfiak 20%-ának lenne párkapcsolata valaha az életben. És ez nyilván nem így van.

Egy nő se fog minden pasinak tetszeni, nyilván fordítva sem. Senki nem tetszik mindenkinek. Olyan nincs.

2020. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy csak a férfiak 20%-a vonzó nekem, de más nőnek meg egy másik 20%-a, és lehet hogy diagramba elhelyezve metszete sincs ezen férfiaknak.
2020. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
94%
#14: Valahogy így. Férfiként pl. sokszor megkaptam, amikor Palvin Barbit hozták fel példának és én azt írtam, hogy számomra semmi különös nincs benne, hogy válogatós vagyok, meg hogy biztos sehol nem vagyok az ő szintjéhez képest és savanyú a szőlő. Tény, hogy nem vagyok egy férfimodell, de Barbi akkor sem az esetem. Elismerem, hogy nagyon jó alakja és olyan vonásai vannak, ami alapján megérdemelten tart ott ahol, de ennyi. Viszont olyan nőkre meg simán rámondom, hogy vonzó, akit itt átlagosnak mondanak és talán valóban nem olyan tökéletes sem az arca, sem az alakja, mint Barbinak. Valóban létezik az objektív szépség, példa erre P.B. vagy bármelyik modell, de ez nem azt jelenti, hogy minden férfinak ők és csak ők jönnének be.
2020. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
86%
Én vállalom, hogy nem jövök össze nekem nem vonzó férfivel. Ha nem találok, akkor inkább egyedül maradok életem végéig. Egyébként több mint 5 éve egyedül vagyok, és ez már 99%, hogy így is marad. A szabad életet jobban élvezem, mint a kapcsolatban lévőséget. 45 elmúltam, gyerekem is van, semmi sincs ami ösztönözzön a függetlenségem feladására. Asszem ettől őszintébb nem lehetnék.
2020. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
90%
#15 bocsi, halmaz, nem diagram. 😂
2020. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

6-os: Olyan nincs, akinek az 50% vonzó, a vonzó nem azt jelenti, hogy felvállalnám párkapcsolatra, mert ápolt, igényes és jó kiállású, hanem azt, hogy hajlandó lennél úgy is szexelni vele, hogyha tudnád hogy más soha nem lehet belőle.


7-es: De te gondolom párkapcsolatban, családban gondolkodsz, ahol más szempontok IS dominálnak.


9-es: Nem azért dobnak ki utána, hanem azért, mert a vonzóknak teszed szét egyből a lábad, akiknek tényleg te vagy a sokadik. Olyannak, meg akinek többre is kellenél el se jutsz odáig.


17-es: De gondolom az 5 év alatt azért nem nőtt vissza a szűzhártyád, ha érted, mire gondolok...

2020. jún. 16. 11:29
 20/41 anonim ***** válasza:
15%

Az itteni nőkre (és férfiakra) felesleges alapozni. Azok a nők, akikről beszélsz, egyszerűen azért jönnek fel, hogy legyezgessék kicsit az egójukat, ezért kérdéstől függően próbálják magukat a lehető legjobbnak beállítani. Ha az a kérdés, akkor elfogadóak és nincsenek nagy igényeik, ha meg más, akkor kicsit szidják a férfiakat. Ja és vannak az alibijátékosok, akik még kiegészítik azzal a sablonszöveggel, hogy a szépség relatív.

A való életben azért könnyen lehet az itteni szintnél értelmesebb csajokat találni.

2020. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!