Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtudta, hogy van kapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudta, hogy van kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Eddig mindig ő keresett. Kiderült, hogy van kapcsolatom, azóta semmi. Ha rá írok is hol flegma, hol pedig olyan közömbös. Elmondtam neki mindent, hogy nem szorakoztam vele, de semmi nem hatotta meg.

2020. jún. 16. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Miért ismerkedsz mással ha van valakid? Szánalmas ,gusztustalan féreg
2020. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez a Te elet felgogasod, az enyém meg az, hogy élem a sajátomat. Csak, ha valakitől többet szeretnel pár lepedő gyűrésnél és elmegy a lehetőség, az zavaró tud lenni. De az el tud aklor is, ha monogám vagy.
2020. jún. 16. 21:28
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Akkor szakíts a barátnőddel mert egy nőnek sem jön be, hogy csajod mellett akarod felszedni.

26N

2020. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Neked jól esne, ha melletted mással kefélne a partnered? Ostoba fajankó vagy.
2020. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Fu, de buta es pofatlan vagy, mar ne is haragudj. Ha te az "elni es elni hagyni" elvet vallod, akkor miert rinyalsz itt, hogy a kiszemelted meg az o ertekrendje, es nem a tied szerint elne?
2020. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Remélem téged is csalnak . Büdös bunkó paraszt
2020. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%

Te retardált vagy?


Vagy ez kamu..

2020. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondtam neki mindent, hogy nem szorakoztam vele, de semmi nem hatotta meg."


Mondani sok mindent lehet. Bizonyítsd be, hogy tényleg nem szórakoztál vele. Tudom most újat írok számodra, de vannak emberek akik a tetteknek hisznek, és nem a könnyedén odavetett üres szavaknak.

2020. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Rájött, hogy átverted, egy hűtlen, erkölcstelen féreg vagy, ő meg nem ilyen párt keres maga mellé. Kiábrándult. Ennyire egyszerű.
2020. jún. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudod itt kezdődik a baj, hogy aki a másiktól többet szeretne annak nem biztos, hogy belefér ha közbe az a bizonyos másik egy harmadik féllel van.

Nyugodtan tartsál több vasat és a tűzbe de ne lepődj meg ha ez valakinek nem tetszik és kérdés nélkül otthagy.

2020. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!