Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdett alakulni a dolog egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdett alakulni a dolog egy lánnyal, de egy ismerősétől megtudtam, hogy prosti volt. Hogy tudnám diszkréten leépíteni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
From bitch lesz a legjobb feleség!!!!!!!
2014. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, mesélj még!
2014. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hogy elvedd azt a nagy önbizalmát a további r*banckodástól, jobban teszed ha megmondod neki miért nem akarsz vele foglalkozni!

21F

2014. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az őszinteség fontos. Látom nincs ebből hiány.
2014. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy inkább nem és kész.
2014. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Muszáj tudnia, hogy ez az oka annak, hogy kerülöm? Mindkettőnknek kínos lenne, ha ezt csak úgy a szemébe mondanám, nyilván ő sem jó dolgában csinálta.
2014. ápr. 1. 21:54
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod megbántani, akkor kitalálsz valamit (ne lódíts nagyot, fölösleges) és kész!
2014. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Ugye tudod hogy ez szinte rasszizmusnak számit mert csak azért akarod kidobni mert prosti volt az emberek változnak és bár nem tudom hány éves vagy de most én 14 évesen tudom ezt nagyon fogyatékos lehetsz (gondolj bele neked mien érzés lenne ha azért dobnának ki mert még nem készültél fel arra hogy elmond a barátodnak hogy prosti vagy)
2014. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Fájna. Ezért akarom diszkréten rendezni az ügyet.
2014. ápr. 1. 22:18
 10/16 anonim ***** válasza:
És még mindíg ezzel foglalkozik? Ha nem akkor miért baj, hogy az volt? :O Ne legyél már ennyire prűd... (persze egy vérvizsgálat nem árt. :) )
2014. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!