Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jól tettem e? Férjem miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem e? Férjem miután megtudta van kapcsolatom lekevert egy pofont, valamint kiakart dobni lakás, gyerekek hallották. Én rá 10-napra elköltöztem a barátom lakásába 170-km a gyerekekkel.

Figyelt kérdés
14 év házasság után,elsős gyerekek.Elvittem bútorok,kocsi stb. Feljelentettem könnyű testisértés, van látlelet de csak halvány nyomok 9.napon vettettem le,ekkor szóltam gyermekjólétnek is.illetve beadtam a megelőző távoltartást velem-gyerekekkel szembe.Az elköltözés után 11-nappal meg is ítélték 30 napra addig reggel-este engedtem beszélni gyerekekkel telefonon. Gyerekeket át is írattam ide iskolába. Most várom bontóper-gyermekelhelyezés.
2013. febr. 4. 06:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
98%
Hat a meg csalásra ne legyél büszke. Az ingósagokat es a kocsit elvinni nem volt jogod. Mi a kérdés?
2013. febr. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mentség a férjedtől a pofonra,de a te viselkedésedre sem. Megcsalod, aztán elveszed tőle a gyerekeket. Ne haragudj, de én nem tudlak megerősíteni abban, hogy jaj de helyesen cselekedtél,nagy bunkóság volt Tőled.
2013. febr. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
89%

Milyen választ vársz? Ajnározni akarod magad?


Félredugtál, ő lekevert neked egyet szerintem tök jogosan (nő vagyok) majd kiakarta tenni a szűrödet, erre te kisemmized?! Csak gratulálni tudok hozzátok...

2013. febr. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj, hogy a jog valószínűleg a te oldaladon áll, mivel a házasságtörés nem büntetőjogi kategória, a testi sértés viszont az. Erkölcsileg viszont te vagy mélyebben.

Sajnálom a férjedet.

2013. febr. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem megérdemelted. Nincs jogod felháborodni és kipakolni a házból. Meg a mondataidban használhatnál tárgyesetET. :/
2013. febr. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk ha 14 év házasság utan eszembe jutna felrekefelni, akkor meg előtte szólnék a ferjednek, hogy válni akarok. Ha olyan hülye lennék, hogy megcsalnam, akkor simán elturnek érte egy pofont. Ha hajtana a verem a másikhoz, a gyerekeket nem tennem ki ekkora traumanak, hanem hagynám őket az apjuknal, mert ha a dugas fontosabb, akkor a gyerekek úgysem számítanak. Elvinni a dolgokat meg egyáltalán nem volt jogod. Remelem a ferjed nyeri meg a pert,
2013. febr. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 A kérdező kommentje:
Bíróságon,gyermek elhelyezésnél ezek a tények mennyire fognak számítani?
2013. febr. 4. 07:00
 8/82 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos az fog számítani, hogy megütötte es távol tartást adtak ki ellene. Szerencsétlennek sajnos esélye sincs a gyerekere. Az ingósagokat es a kocsit viszont vissza kell szolgáltatnod es majd a fele értéket kérheted. Nekem nem lenne pofam hozza a helyedben...,
2013. febr. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
93%
A gyerekekkel szemben miért a távól tartás?Őket nem bántotta,és ti mentetek szét nem a gyerekek az apjuktól.Ez ocsmány dolog volt.
2013. febr. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, mi a kérdés, de undorító vagy, remélem, az apának ítélik a gyerekeket!!!
2013. febr. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!