Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Letagadnátok az életkorotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letagadnátok az életkorotokat netes társkeresőkön, ha sokkal (10-15 évvel) fiatalabbnak néznétek és fiatalosabban élnétek a valós korotoknál?

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 15:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, úgy túl fiatal lennék. 23F
2020. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szép is hazugsággal indítani egy új kapcsolatot 😍
2020. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Alsotagozatos lennék akkor 😅

Amúgy meg ért just hazudni?

2020. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
... miért JÓ.....
2020. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem. Aztán mikor derülne ki a valós korom? Normális ember ilyen miatt egyébként is megszakítaná a kapcsolatot.
2020. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Most értelemszerűen nem a 15 és 25 körüliekre vonatkozott a kérdés. :)


5: Én azonnal el szoktam árulni, mennyi idős vagyok, ha már szóba elegyedek valakivel, az adatlapi "hazugság" azért kell, mert az előítéletek miatt eleve kiszűrődnék a legtöbb nőnél, akinek élőben (ahol nem látni a koromat) teljesen oké lennék.

2020. jún. 17. 15:50
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
6 Értem én a logikádat, de akkor ennél már az is jobb ha nem írod ki a korod (ha nem kötelező) és beszélgetés közben felhozod.Ha valóban ez a helyzet, akkor így is fogsz tudni ismerkedni és nem lesz rajtad támadási felület, hogy hazudtál.
2020. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Jo de ha valaki pl 25-35 év körüli ferfiakat keres es te legyel mondjuk 45, akkor hiaba vagy fiatalos ha ők nem ezt a korosztályt keresik, meg azért nem egy eletszakaszban vagytok,tehat lehet mast kerestek, más elképzelés. Hogyha meg mindenképp fiatal lányt szeretnél akkor ne írd ki a korod aztan majd meglatod kinel vagy nyero igyis.
2020. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
7: Hát az lenne a legjobb, de a társkeresőkön kivétel nélkül mindenhol kötelező megadni a kort. Emellett ha nem kéne megadni, és valaki élne ezzel a lehetőséggel, arról mindenki azt feltételezné, hogy jó okkal nem adja meg. Kb. mint a nőknél a testsúly. Aki nem adja meg a súlyát, azt 120 kilósnak feltételezik, akkor is, ha 65 kilós, formás alakú.
2020. jún. 17. 16:24
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Tök őszintén vállaltam társkeresőn mennyi vagyok... Akivel meg nem társkeresőn adatlap alapján ismerkedtem, az meg rácsodálkozott, hogy tényleg annyi vagyok, tuti nem kevesebb? Eddig 8-10 között saccoltak kevesebbnek. 40 felett viszont elkezdett kicsit (még elég gyér) őszülni a hajam, azóta inkább nagyon rövid. :D (nem, nem azért, nekem baromira nem tetszik)


"mert az előítéletek miatt eleve kiszűrődnék a legtöbb nőnél"

PONT ez a lényeg! Aki előítéletes, az nem nekem való :) Ezért is írtam ki olyan dolgokat előre ami "cikis" (pl. macskám van).

Én a kompatibilis felemet keresem és nem akarok másnak mutatkozni, amilyen vagyok... :)

2020. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!