Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Letagadnátok az életkorotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letagadnátok az életkorotokat netes társkeresőkön, ha sokkal (10-15 évvel) fiatalabbnak néznétek és fiatalosabban élnétek a valós korotoknál?

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 15:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hát, én például nem vagyok elfogult magammal. Mások mondják. Mikor megyek valahová a huszonéves lányommal, van, hogy azt kérdezik, testvérek vagyunk -e?

Multkor egy ezer éve nem látott volt szomszédom kérdezte, hogy csinálom, hogy ugyan úgy nézek ki, mint 20 éve? Passz, nem tudom. Talán a stílus, az egészséges életmód.

2020. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy lesznek #20 -éhoz hasonló válaszok, és meg is értem. Néha sörhasú, tokás, erősen kopaszodó, 50 évesek férfiak is hajlamosak magukat 25 -nek érezni és 30 -nak vallani, ahogy nők részéről is tapasztaltam ilyesmit. Én nem vagyok elfogult magammal, elég sok visszaigazolást kaptam már. Egy amúgy elég fikázós és negatív természetű fiú edzéstársam kérdezte nemrég, hogy hány éves vagyok, és azt hitte, hülyéskedek, mert kb. 25 -nek gondolt. Pár éve véletlenül belecsöppentem egy egyetemi rendezvényre, ahol szóba elegyedtek velem csajok, és azt hitték, végzős vagyok... Ezért elég hülyén szoktam mutatni a meglett családapák korosztályában.
2020. júl. 17. 16:11
 23/23 anonim ***** válasza:
Adatlapon negyvenes nő, 30 körüli nő fényképével. Randin 60-as nő. Mire számít?
2020. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!