Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Letagadnátok az életkorotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letagadnátok az életkorotokat netes társkeresőkön, ha sokkal (10-15 évvel) fiatalabbnak néznétek és fiatalosabban élnétek a valós korotoknál?

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 15:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

*elég gyér: még eléggé enyhén

*mint amilyen vagyok

2020. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam már rá, de felesleges. Max 30-nak szoktak tippelni, azt is csak azért, mert van egy felnőtt gyerekem, ebből gondolják, hogy azért már nem vagyok tini...

A gyerek a másik ok, amiért hülyeség lenne letagadnom. Ez van. Az évek telnek, de örüljek, hogy legalább még nem látszik rajtam.

45/n

2020. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Gabez: Eddig én is mindenhol valós kort adtam meg, de emiatt leginkább a sokgyerekes anyukák körében lettem népszerű, akik már egész más életszakaszukat élik, mint én. Nincs velük bajom, sőt, nagyon csinosak is vannak köztük, de másra vágyunk. Egyébként nekem is van macskám, és ciki vagy nem, bátran és büszkén vállalom mindenki előtt, mint ahogy sok olyasmit is, ami a nők nagy részénél nem menő. (Pl. hogy nincs kocsim, és utálok utazgatni.. :))
2020. jún. 17. 17:26
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
#13: én azonnal megszakitanam az ismerkedést, ha kiderülne, hogy 10-15 évvel több vagy.
2020. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Macskás pasik előnyben. Nekem is van, legalább nem lenne magányos. Vagy az is lehet, hogy kinyírnák egymást .
2020. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Konkretan kb tizzel kevesebbkent hirdetek, es chat kozben rogton elmondom a sajat korom. A fenykepeim nemcsak par honaposak, de zero filter meg effekt van rajtuk. Tenyleg tizzel kevesebb az arcom, husszal a testem, de nemcsak ezert.

Fiatal fiuk idosebbnek hirdetik magukat, mig kb otvenes ferfiak 35-nek. Most ezek utan hogyan lehetnek oszinte.

No.

2020. jún. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én felfelé tagadtam pár éve xd

F

2020. jún. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%

Én idősebbnek nézek ki, dús nagy szakáll miatt.


Így 21 évesen a Tinderen 26 évesre állítottam be a koromat, ami elég sok lehetőséget megnyitott.


Viszont megfogadtam, hogy nem hazudok senkinek sem...


Mindig elég hamar kiderült a korom, úgy hogy megpróbáltam elkerülni a témát és ha korral kapcsolatos dologról volt szó mindig megpróbáltam olyan választ adni, ami azt sugalja, hogy idősebb vagyok.


Azaz például egyetemről egyátalán nem beszéltem.


Viszont elég kínos volt amikor "kiderült" és akkor mindig azt mondta, hogy "A tinderen rosszul állítottam be regisztrációnál".

2020. jún. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

13: Macskás pasik reunite! :D

Nekem van egy 14 éves, de nagyon jó állapotú kis autóm, amit ésszerű keretek között fenn tudok tartani és imádnék a (majdani) párommal elmenni várost nézni, "roadtripelni", nagyon csípem ezt a stílust. (Extrovert idealist here!) :)


Én azért maradok az őszinteségnél és vállalom amit kell, próbáld meg, szerintem így több esélyed lesz egy mindkét oldalról tiszta és játszmamentes kapcsolatra. :)


[link]

Imádom azt a dinka fejét! :D 12 éves lesz lassan a főnöknő. :P

2020. jún. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy mindenki megvan győződve , hogy 10-20 évvel fiatalabbnak néz ki, csak hogy a helyzet az, hogy ez nem igaz. Egy 40-es nem fog úgy kinézni, mint egy 39-as, csak magukkal szemben elfogultak az emberek.
2020. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!