Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Helyes férfiként kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes férfiként kérdezem, hogy más helyes srácot is zavar, amikor NEM SZÉP nők rátok írnak társkeresőkön? Azért zavaró ez számomra, mert fogadok, hogy külsőre a saját szintjükön lévő férfiakat teljesen lesz*arják, akiket én sajnálok emiatt.

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
a nők nem tesznek ilyet, mert nekik a belső számít, nem a külső
2020. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez fordítva is igaz :D Az sem sokkal jobb, mikor a "nem túl előnyös külsővel rendelkező" férfiak írogatnak. Persze nem minden a külső, de igenis számít. Minden rosszindulat nélkül mondom, hogy azért az embereknek lehetne önkritája.
2020. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Örülj neki hogy rádír valaki szotyoládé!
2020. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Miért zavarna?

20F

2020. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a helyes férfiak nem sajnálkoznak azon, hogy más férfiaknak nem írnak a saját "szintjükön lévő" nők, mert nekik írnak inkább.

Ha (tényleg) helyes férfi lennél tudnád ezt. :)

2020. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
És mit szóljanak a szép fiatal lányok, amikor vén, ronda pasik nyomulnak?
2020. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki olyan személlyel próbálkodik akivel csak akar.Ha téged annyira zavar ez, akkor vedd figyelmen kívül ezeket a kevésbé esztétikus nőket(a legtöbben így viselkednek). Neked ez miért fáj? Jesszuusom! Örülj neki, hogy sokaknak tetszel külsőre. Nem értem, hogy mi itt a probléma.
2020. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez megint egy incel, aki igazolnia akarja az elméletet, hogy az átlagos pasik senkinek nem kellenek.

Vegyük át még egyszer: Minden nő, legyen bármilyen külsejű, annak ír vissza, aki neki tetszik. Az általad átlagosnak tartott pasiknak is van párjuk. Te meg nem a külsőd, hanem a belsőd miatt nem kellesz senkinek.

2020. jún. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Szeretném leszögezni, hogy az a jelenség, amiről a kérdező beszél, valóban mindkét nemnél felfedezhetőek, de leginkább a nők szokták ezt csinálni. Ugyanis a férfiak 90%-ban "beérik" nem olyan jó külsővel rendelkező nővel is.


Egyébként kedves kérdező, én abszolút megértelek. VIszont azt gondolom, hogy elsősorban ne előitélet alapján határolódj el ezektől a nőktől. Ha szimpatikusak, akkor kezdj el velük ismerkedni és előbb-utóbb úgy is kiderül, hogy valóban ilyen lenézőek-e, akkor pedig ott kell hagyni őket.

2020. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az zavar, hogy rám ír, hanem az, hogy aki nekem bejönne, nem :D
2020. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!