Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit tennétek a helyemben? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Melyik lány lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lelkiismeret furdalásom van, mivel egyszerre 2 lánnyal beszélgetek tarskeresőn. Az egyikőjükről (23) azt kell tudni, hogy velem egy korú, sportol, még tanul végzősként az egyetemen. Jól elvagyok vele, folyton mondja, hogy mennyire bejövök neki (persze csak képek alapján, mivel eddig még nem találkoztam egyikőjükkel sem). A másik lány 3 évvel fiatalabb nálam (19), ő még csak most fog egyetemre menni. Bevallom ő nem a legszebb lány, akit láttam, mégis valami megfogott benne, folyton keressük egymást, olyanok a beszélgetések, mintha már ezer éve ismernénk egymást. Ellenben az öccse az egyik konkurens cégnél dolgozik és nem lenne jó, ha egy párkapcsolat beleszólna a munkahelyi dolgaimba.


Szerintetek mi legyen a folytatás?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. F22



2019. jún. 4. 05:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Az első lányt válaszd.
2019. jún. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Konkurens cégnél, az öccse? :D Gimisként? És ez ki a tökömet érdekel amúgy? Nehogy már ez faktor legyen...


És szerintem amig nem vagy kapcsolatban egyikkel sem, addig simán annyival randizol és dugsz amennyivel akarsz, ne moralizáld már túl. Mindenkinek vannak párhuzamosan mások a kavarási fázisban, nekik is.

2019. jún. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Az elsőt.


19 évesen még gyerek a csaj. Plusz gyakori szindróma friss felsooktatasban tanulo 19-20 éves csajoknal hogy amint bekerul osszejon vmi idősebb pasival mert az huuude felnőtt meg stb.

2019. jún. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Konkurens cégnél dolgozik.

Ez igen. Biztos valami szuper verseny lehet és ti vagytok a két főhúzó erő:D

2019. jún. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk találkozz velük élőben.
2019. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Én a másodikat választanám!
2019. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Mindkettőnek adj egy esélyt randizz velük, utána érezni fogod. Maximum a végén keress egy harmadukat.
2019. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
A szebbet válaszd.
2019. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is találkozz mindkettejükkel, az első randin sok minden ki fog derülni. Így látatlanban nehéz dönteni meg hülyeség is szerintem. Nehogy úgy járj, hogy az egyiket dobod a másik miatt, aztán megbánod...
2019. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
"Burger Kingben dolgozik az öccse, te meg a Mekiben?" Behugyoztam. :D
2019. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!