Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőkön a szebb arcú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön a szebb arcú lányok rengeteg üzenetet kapnak. Kizárólag annak írnak vissza, aki külsőre pont az esetük? Nem elég viszonylag helyes fiúnak lenni? Ez kevés?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted?

Lenne 2 csaj, az egyik nagyon jól néz ki, a másik csak átlagos, és mindketten nyomulnának rád. Melyik kéne?

2020. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy tegyük fel, hogy viszonylag helyes vagyok. Mondjuk 10-ből 7-es. A társkeresős profilomban a leírásom szimpatikus a lánynak és kiderül belőle, hogy komolyat keresek. Szerinte a képeim is elég jók és viszonylag helyesek/jóképűnek tart, de neki más típusú arckarakter az esete. Így már nincs is esélyem, hogy válaszoljon az üzenetemre?
2020. ápr. 3. 11:37
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha a viszonylag helyes arcu irja a legnormalisabb uzenetet, neki irnek vissza. Lehet, hogy a jokepubbnek is adnek eselyt (online), hogy hatha ertelmesebb annal, mint az elso benyomas, de alapvetoen sajnos a hulyeseg felidegesit, nem tudnek olyannal egyutt lenni, aki valamilyen szinten ostoba, legyen ez helyesiras, keptelen normalisan fogalmazni, szoveget ertelmezni, csak tomondatokat kepes leirni, stb.

Ilyen szempontbol tehat nem az a legfontosabb, ki a legjokepubb a sracok kozul, amennyiben egyebkent mindegyiket vonzonak talalom valamennyire.

2020. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Az nyer aki egyből az ágyba akarja vinni, attól lesz meg a szikra. Persze sokan írják hogy beszélgetni kell meg barátságosnak lenni, levelezni hetekig blablabla.
2020. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nalam mindegy, hogy ki milyen jóképű, ha egyszer nem fog meg. Volt kevésbé jóképű párom, de a kisugárzása....nagyon bejött.

N27

2020. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Jóképűség,lóvé,izom.Ha ez megvan azt csinálsz a nőkkel amit akarsz.A többi férfi akkor jön számításba,amikor 2-3 gyerekkel nincs hol laknia a nőnek.Eltartót keresnek maguknak és a kölköknek.
2020. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

Abból a 1200 matchből kiindulva szerintem nem vagyok csúnya férfiszemmel sem, szóval elmondom, mi alapján döntöttem én a párom mellett.


Sokakkal ellentétben csak azokat húztam jobbra, akikben akár csak egy kicsit is láttam fantáziát. Tényleg párt kerestem, nem követőket, nem egyebet. Egy szint fölött helyes és helyes között nincs különbség a szememben. Helyes a tipikus szépfiú is és helyes a szomszédfiú stílusú srác is. A szűrés nem a külső szintjén dőlt el onnantól, hogy matcheltünk, hanem a stílusukon. Hogy ki írt rám és közülük ki volt az, akit nem untam meg két sor után. Volt részletes biom, lehetett volna normálisan beszélgetni. Ehelyett ment 90%-ban a szexuális ajánlattétel és a sablonkérdések végigpörgetése (épphogy válaszoltam, semmi reakció, már fel is tette a következőt és azt hitte, ettől megismer) meg a dögunalmes kétszavas mondatok, 9% már normálisabb volt, csak épp nem volt meg a közös hullámhossz és 1% volt az, akivel élvezet volt beszélgetni és vártuk egymás üzeneteit. Közülük aki a legközelebb állt hozzám és a legelőször (mégis viszonylag sok beszélgetés után) hívott randira, lett a párom.


A többit meg reflexből elküldtem az anyjába, hogy "neked komolyan ennyi agyad és fantáziád van" vagy "ez komolyan bejött valakinél" vagy "gratulálok, még egy selejt, nehéz lenne megerőltetni magad és használni az agyad?"... Szóval ennyit a jó külsőről. Cseszheted, ha a másik egy buta, fantáziátlan, lusta szar, aki egyáltalán nem akarja magát megerőltetni semmilyen szinten. Az ilyen embereket el kéne égetni.

2020. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hova lett manapság a jó érzés és az udvariasság? Nem hiszem, hogy a szebb arcú nők közé tartozom, talán átlagos vagyok, bár ezek a dolgok mindig emberfüggőek. Ettől függetlenül viszont mindig válaszoltam mindenkinek. Nehéz, néha ciki visszaírni, hogy "Köszönöm az érdeklődést, de sajnos nem kölcsönös.", de mindig válaszoltam, ha írtak nekem. Most még regisztráció előtt vagyok, de szerintem ennyi a minimum, ha valaki veszi a fáradtságot és ír nekem!


Annyira sok negatív véleményt olvasok a társkeresőkkel kapcsolatban, kicsit tartok is tőle mi vár rám. Bár egyébként is úgy gondolom, hogy egyre több a buta, kultúrálatlan ember, szóval nincs min meglepődni...

2020. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7-es hozzászóló, köszi a kommentedet. (Bár az utolsó mondat azért kissé durva volt)


Azt kérdezném tőled, hogy milyen legyen az 1. üzenet, amit a lánynak küldjek? Gondolom viszonylag rövid, frappáns és legyen benne egy kérdés. Leírnál 2 konkrét példát, amire Te biztosan visszaírnál?


Köszi előre is.

2020. ápr. 3. 12:05
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha ezt nem tudod magadtól, akkor az a kapcsolat fos lesz, mert nem az vagy, akinek az üzenetben előadod magad.
2020. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!