Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint valaki "kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint valaki "kevés ahhoz, hogy megtartson egy nőt" nem gondoltak soha arra, hogy szándékosan csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy a SZÁMÁRA kisebbik rosszat választja, ha kezd a másik fél a fejére nőni érzelmileg. Például mikor már tudod egy sakkjátszmában, hogy néhány lépésen belül úgyis veszíteni fogsz és inkább nyomsz egy "új játék" gombot. Csak itt megvárod, hogy a másik fél mondja ki a végső szót, mert ha már úgyis benne vagy a "kapcsolatban", akkor még pár bónusz szexet kisajtolsz belőle.

2020. jún. 18. 12:00
 1/5 Lachesys ***** válasza:
78%

lehet, nokent nekem a házam közepére se hiányozna szex egy olyan pasival akivel rossz a kapcsolat

sőt, nyilván akivel rossz a kapcsolat, ott nokent aztan biztos nem fogom a mélytorok tudásomat csillogtatni es valóban odatenni magam szex teren sem, sőt ha már szakítást fontolgatok ott szex nem nagyon van... szóval mar ezért se értem mi jó van abban hogy unalmas etyepetyeert marad valaki 🤷‍♀️

2020. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki ennyire lelkiszegény az ne mondja már, hogy szándékosan nem akarja megtartani a nőt. Lehet, hogy te úgy gondolod, hogy bte ezt szándékosan csinálod de attól ez ugyan úgy tipikus lúzer mentalitás és emiatt a kapcsolati szemlélet miatt a kutyának nem fog kelleni.
2020. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Aki ilyen szövegeket nyom, akár férfiről, akár nőről, az menjen és vegyen egy tamagocsit, mert az való neki. A kapcsolat nem úgy működik, hogy a másik egy háziállat és "meg kell tartani".

Ha a felek passzolnak és egyfelé mennek, akkor hajrá. Ha nem, akkor a másik nem kevés, hanem egyszerűen nem passzolnak.

2020. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van ismerősöm, aki minden párját megcsalta, úgy intézte hogy a másik rájöjjön, ez volt a szakítás. Vagy éppen játszmázott, elkezdte elhanyagolni, hogy a másik szakítson.

Szerinted aki ilyeneket csinál az ügyes-okos-aranyos és meg kéne dicsérni? Jól kivagy.

2020. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval már eleve látja, hogy ennek a kapcsolatnak kampec, és ezért eltolja magától? De ha eleve lőttek annak a kapcsolatnak, akkor az nem direkt van, ő csak nem tesz ellene semmit, vagy felgyorsítja a folyamatot, de az nem az ő döntése volt, hogy zátonyra fusson a dolog. Ebben én nem látom a szándékosságot, csak a gyáva megfutamodást, ez annyira nekem nem igazán szimpatikus hozzáállás.
2020. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!