Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 32 éves férfinak nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 32 éves férfinak nincs jogsija, a legtöbb nő számára egy kerülendő vesztes?

Figyelt kérdés
2020. jún. 18. 22:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2020. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
60%

Dehogy.

Ezt csak olyan nő mondja, aki csak a pénzre menne, meg a luxusra.

Egy normális nőnek ez nem fontos.

L

2020. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
52%
igen, mivel hogy viszed el bárhova? vagy hogy mentek bárhova? ha meg a csaj vezet ne adj isten te meg nem az még rosszabb. onnantól már nem vagy férfi.
2020. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
47%
Gáz.
2020. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
54%
Igen az.
2020. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
30%
Nálam is gáz lenne. Ha én tudok magamról gondoskodni, akkor te is próbáld meg, hogy ne függj így senkitől. Bár én már ezért itt megkaptam, hogy pénzéhes vagyok. De akkor is ez a véleményem.
2020. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Akkor jobb is, hogy nem próbálkozok senkinél addig, amíg le nem teszem?
2020. jún. 18. 22:22
 8/29 anonim ***** válasza:
54%

Attól hogy nincs jogsid, nem történik semmi. Testvéremnek van, utál vezetni és megmondta hogy nem is fog és nem is akar. (Fiú). Sokat ér hogy van neki. Hiába pontoztatok le, nem kell senkinek függnei valakitől csak mert nincs jogsija. Tudjátok tömegközlekedés, bicikli, taxi, saját sofőr autóval...

Elég gáz hogy vannak akiknek ez szempont.

L

2020. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%

Milyen saját sofőr autóval?


Próbálkozni lehet és persze könnyebb, ha pesti vagy. Vidéken nem igazán lehet ezt gond nélkül megoldani.

Felnőtt fejjel már szétszélednek a barátok és én igenis élvezem, hogy amikor nekem jó, elvezetek hozzájuk és kész. Nem beszélve a kirándulásokról, kórházba járásról, ami nem mindig helyben van. Szerintem, aki azt írja, hogy tömegközlekedés, az a fővárosban, vagy nagyobb városban él. De nem is lát annál tovább.

2020. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
33%
A 18 éves fiamat nem érdekli. Van busz. Mégis eljut mindenhová és sosem volt csaj nélkül. A te gondolkodásodat tekintve viszont jobb lenne, ha lenne, különben nem tetted volna fel a kérdést
2020. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!