Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Napszemüveget lehet egyszerű...

Napszemüveget lehet egyszerű folyékony szappannal tisztítani? (Amivel kezet mosunk. )

Figyelt kérdés
Melyik tisztítószer ajánlott, melyik kerülendő?

2020. máj. 7. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a rendes szemüvegemet is megmosom szappannal. Eddig nem lett baja.
2020. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a sima szemüveget szappannal szoktam mosni. Már vagy 10 éve így csinálom. Semmi baja.
2020. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a céges védőszemüveget szoktam folyékony szappanal mosni. Ez is műanyag, és többet ér mint az Uvexes tisztítitója, ami állítólag leszedi róla a védőréteget és egy idő után bemattul. Műanyagnál amúgyis jobb ez a fajta bő vízes mosás, mert a szemüvegen lévő porral és száraz kendővel, vagy akár az alkoholossal is karcolod.
2020. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!


Tudom, túlparázom, de megmondjátok-írjátok, hogy ti milyen folyékony szappant használtok konkrétan? Írjatok...

2020. máj. 7. 16:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelen járványos időszakban a Dettolt használom. Nem baj az, ha a szemüvegről is elpusztulnak a vírusok, végülis az arcomon hordom.
2020. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2020. máj. 7. 18:08
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Én ezt a Lorin márkájú folyékony szappant szoktam használni.

2020. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Örülök, hogy visszanéztetek és írtatok! Most már bátrabb leszek napszemüveg tisztítás terén! :)
2020. máj. 7. 19:23
 9/10 anonim ***** válasza:
öntsed rá a langymeleg vizet, kezedbe nyomd a szappant és gyakorlatilag moss kezet, majd az így felhabzott lével simogasd a már nedves szemüveget szépen lassan. érezni fogod. Ezt utána leöblíted a langymeleg vízzel, majd szemüvegtörlő kendővel rányomkodva megszárítod. NE dörzsöld!
2020. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2020. máj. 7. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!