Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 32 éves férfinak nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 32 éves férfinak nincs jogsija, a legtöbb nő számára egy kerülendő vesztes?

Figyelt kérdés
2020. jún. 18. 22:01
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Akkor megcsinálom sűrgősen, és nem csak a prostituáltaknál lesz esélyem...
2020. jún. 19. 07:36
 22/29 anonim ***** válasza:
Nekem látás probléma miatt sosem lehet és 32f vagyok. Én szerettem volna pláne hogy manapság már minden állásnál feltétel a jogsi
2020. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem itt néhányan fordítva ülnek a lovon.


1. A jogsi nem luxus: hát ha elsőre sikerül, akkor is kb 2 kiló. De akkor már legyen egy autód is, amit vezetni is fog. Egy jogosítvány áráért kapsz egy 20 25 éves lefingott szart. De ha nem is szar, tuti rohad mindkét küszöb és legalább a sárvédő ívek is. Egy átirása az autónak 60-100k biztosítással minimum.


2. Nem akarjátok ti nők cipelni a pasitokat? Miért kellene? eddig is megoldotta autó nélkül. Ha meg együtt mentek valahova akkor nem mindegy? Egyébként meg itt jegyezném meg hogy hol marad a női egyenjogúság és emancipáció? A nőknek is pont ugyanannyi a pasijukat cipelni mint fordítva. A férfi legyen férfi, ne sofőr. Ezer másik dolog van, amivel egy nő kedvében lehet járni. Nem mondom, hogy nem nagy gesztus elvinni a csajt autóval bárhová, de azért na...

3. Amelyik nőnek fontos hogy cipeljed a seggét, azt inkább felejtsd el.

4. Amennyiben olyan helyen laksz, hogy nehézkes a közösségi közlekedés, így biztosan jó ha van jogsi autóval. A csajoknak egyébként egy kecó jobban számít mint egy autó. Dugtam hátsó ülésen néha. Kényelmetlen, szar.

2020. jún. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
64%

23

Tökéletesen igazad van.

Manapság úgy osztogatják a jogsit mint a cukorkát.

Nem véletlenül van annyi barom az utakon, meg egyesek mindig azért hisztiznek hogy túl sok az autó az utakon, hát így nem is csoda...

2020. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
65%

Csak nektek lehetnek elvárásaitok a nők felé, fordítva viszont jár a pofa ezerrel. Én 29 éves nőként most csinálom a jogsit, engem is hülyének néztek eddig, hogy nincs, mivel az alap(!). Hát igen, nettó 150 ezer fizuval meg diákhitellel biztos az lett volna, ja. Nemrég telt le a diákhitelem és spóroltam össze a pénzt jogsira. Akinek eddig nem vittem el a valagat, attól elnézést kérek és ezután se fogom. Ja, lakásom sincs meg gazdag szüleim se, ki is estem a drága férfiak kegyeiből. Most úgyis az a divat, hogy összeállnak szinte anyjuk korú nővel, mert annak már van lakás, kocsi, és nem akar gyereket. :)


De hogy a kérdésre válaszoljak, ha neked eddig semmi szívfájdalmat se okozott a hiánya és munkához se kérik, akkor tojd le, majd megcsinálod, ha kell.

2020. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Szerintem mi két eltérő világban élünk, 25ös hozzászóló. Soha, egyetlen barátom és haverom szájából nem hangzott el olyasmi, hogy egy nő feltétlenül rendelkezzen kocsival és lakással ahhoz, hogy nőként tekintsenek rá, de még az én fejemben se fordul meg.
2020. jún. 20. 16:55
 27/29 anonim ***** válasza:
67%
Nem gáz, ne ezen alapjuljon egy kapcsolat. Inkább úgy mondanám, hogy pozitívum ha van, de nem gond ha nincs. Ha meg lenne jogsid, akkor az lenne a gond, hogy milyen f@s autód van már, miért nem egy G-merci ? De akkor már lehetne mellé egy luxus villa nyaralóval, medencével. Persze utazni is kell azért, meg műkörmözni. Az a nő aki az anyagiakra egzisztenciára megy gold digger.
2020. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
27%

Nem lesz olyannal családom aki vezetni se tud.

Lehet ezen p*csogni, de ez van.

Ha csak d*gni akarsz, arra talàlsz nőt jogsi nélkül is.

2020. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, nem írtam, hogy nem tekintenek nőnek, amiért nincs kocsi meg lakás. Csak szimplán olyan nő kell nekik, akinek már van, még ha az anyjuk lehetne is az illető.
2020. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!