Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rontom el ezt már hosszú évek óta? És hogy kellene csinálni, ha nő vagyok?

Figyelt kérdés

Hazatért külföldről egy srác, s most újra összefutottunk. Régen is tetszettünk egymásnak, de valahogy mindig foglalt volt valamelyikünk, nem jött össze. Most hogy visszajött a munkahelyére hivatalból megint fogunk többször találkozni. Nagyon örült nekem, ittunk egy kávét, de ezt régen is szoktuk, kérdezgetett rólam, tudom, hogy majd kiugrott a bőréből, egyértelmű volt. Viszont a bökkenő, egy utoljára én utasítottam vissza őt. Kettő, túl kimérten reagálok a közeledéseire, és ez mindig így van.

Tudom, hogy bejövök neki, hisz ezt rég megbeszéltük, látom, hogy még mindig így van, és mégis rettegek attól, - és más férfiaknál is ugyan ez volt, - hogy nyíltan beflörtölök, vagy egyértelműen kinyilvánítom h szeretnék vele összejönni, és ő majd megaláz, hogy félreértettem a dolgot, nem akar tőlem semmit.

Ezért aztán kedves vagyok, de olyan baráti, semmi szexuális felhang, vagy érzelmi. És érzem, hogy elXaszom, mindannyiszor már életemben.


Miért vagyok ilyen, hogy tudom, hogy rossz, és mégsem tudok változtatni.


Mit tegyek, fogok vele újra majd találkozni, mit lépjek felé?


Már 30 felettiek vagyunk mindketten, én nem csak szexet akarok, de szerintem ő sem így volt régen velem.



#szerelem #flört #bénázás #simerkedési problémák
2020. jún. 8. 16:22
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ha visszautasít sincs abban semmi. A fentiek alapján jól kijöttök, nem gondolnám, hogy minősíthetetlen, rosszindulatú stílusban küldene el. Az, hogy valaki elutasít nem szabad megalázásnak venni, kivéve, nyilván, ha az megalázó stílusban törtnéik.

Egy flörttel nincsen semmi gond, szerintem alig van férfi, aki megalázna egy laza flört miatt, a férfiak is szeretnek flörtölni. Viszont ha nem mutatsz irántuk semmilyen érdeklődést az udvarias baráti érdeklődésen kívül, akkor nagyon sok férfi valóban nem fog többet/jobban közeledni feléd.

Egy flört nem olyan nagy dolog, max nem viszonozza az adott helyzetben, amitől nem dől össze a világ, de legjobb esetben meg viszonozza és elhív valahová.

2020. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a megalázó abban, ha korrekten megmondja, hogy ő nem így gondolta? 30 éveshez képest nagyon gyerekes a hozzáállásod.
2020. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

azt hiszem nem is tudok flörtölni..

:-(((

2020. jún. 8. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Egyszer már lepöckölted magadról, nem tudsz flörtölni, nem mondod el mit érzel iránta, akkor mégis mit akarsz?


Bárcsak élne olyan 30 év körüli nő aki ki tudja ejteni a száján, hogy "te pista, tetszel nekem, egyszer elmehetnénk moziba". De ti mindig inkább kombináltok meg jeleket adtok meg várjátok hogy a férfi kezdeményezzen miközbe ti vagytok szerelmesek.

2020. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!