Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan pasi aki csupán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi aki csupán azért nem talál barátnőt, se szexpartnert mert nem jár sehová?

Figyelt kérdés

Régen iskola és haza. Most meg munka és haza. Melóban meg nincs szingli csaj. Amúgy szerintem nem vagyok csúnya mert mindig megnéznek a csajok a városban úton hazafelé csak az hogy azt sem tudják ki vagyok mert a 4 fal közül nem mozdulok ki.

Hogy miért? Mert egyszerűen ilyen vagyok, ettől barátnőt szeretnék egyszer.


F/28



2020. jún. 19. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Az ablakon nem fog berepulni.
2020. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem csak férfiaknak, hanem nőknek is.


Nagyon sok embernek ezért nincs társa. Mert nem jár sehová.


Ahogy írod...munkahely, otthon, az utazás, általában ugyanakkor megy minden nap az ember ha autóval jár még tömegközlekedésen sem fut össze senkivel,. de ha igen noss általában tömegközlekedésen is ugyanazok az emberek vannak.


Marad a bevásárlás, kb ugyanabba az üzletbe járnak az emberek, többnyire heti 1x, kb ugyanakkor. Itt van egy minimális esély h belefutsz egy emberbe...de kicsi az esélye.


Szóval így valóban nehéz. És az emberek várják a csodát.


Személy szerint:

több mint 1,5 éve ért véget a legutolsó kapcsolatom ami 7 évig tartott.

Noss voltak baráteim vannak is de már nem itt. Nincs közös program nem járunk el sehová.

Elköltöztek, van akinek családja lett és hát más a program.

Na mindegy én most 34 évesen szembesültem azzal, hogy basszus egyedül maradtam, és akkor még is hol???


- munkahelyemen nincs lehetőség

- autóval járok dolgozni


elvégeztem nemrég egy tanfolyamot + szakmát szereztem azért is , hogy ne unatkozzak + pénz miatt is, + hátha ez által lehetőségem lesz megismerni másokat. + elkezdtem edzőterembe járni heti 2x.


De jobb ötletem egyenlőre nincs.


Ja és persze basszki adhattunk el párommal a lakást és költözhettem haza..k**úrvafas*za..(de szerencsére már csak anyám él)

2020. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Sehová...ne kamuzz!


Bolt, doki, temető, könyvtár, piac, pláza, kajálda, sport, fodrász, ...?

2020. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Persze. Nő is. Aki így él, a netes ismerkedést pedig valamiért (mindegy, miért) hanyagolja, az még alkalmi partnert sem fog találni. A 4-es által említett helyeken sem, mert senki nem azért megy, és nem is fog csak úgy a semmiből "rácuppanni" egy vadidegenre...
2020. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Letezik,es elvileg jol nezek ki:)
2020. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

5.-nek.


ÉN szoktam. És érdekes, működik ezeken a helyeken is az ismerkedés!

2020. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Írj az ismerkedés rovatba,hátha akad valaki.
2020. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Én is így vagyok ezzel, az ismerkedésért tenni kell. Az a baj ezzel az életmóddal, hogy egy egyszerű ismerkedés is a komfortzónából való kiszakadást jelenti, ennélfogva az ember hajlamos lebeszélni magát arról is, hogy neten vagy valahol összerakjon valakivel egy randit.
2020. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A férjem és én is ilyenek voltunk, aztán egy munkahelyre kerültünk. Nélküle valszeg most is egyedül lennék.
2020. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Letezik, meg nő is :/

ez egy elég rossz helyzet.

2020. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!