Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehéz Pécsen nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz Pécsen nőkkel ismerkedni? Nem igaz, hogy minden normális lány foglalt. Senki nem jár sehova ebben a városban a munkán kívül?

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Máshol is "foglalt" - de csúnya szó, fogalmazzunk inkább úgy, hogy kapcsolatban élő - a legtöbb fiatal (40 alatti) nő. Hát ez van. Lemaradtál erről, fogadd el.
2020. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Télen még a városban is kevesebben bóklásznak "csak úgy", másrészt nyilván nem minden lány foglalt. Ne játszd a dilettánst mert nem szexi.
2020. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Úgy megnézném élőben az elsőt.

Kíváncsi vagyok, hogy látni lehete-e rajta, hogy ekkora rosszindulatú görény.

2020. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4... az első csak trollkodik. Szerintem ez annyira evidens. :D
2020. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebben nem vagyok biztos :D
2020. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj bulizni, iszogatni. Est, nappali, csinos, stb.
2020. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert kevés vagy azokhoz, akiknél próbálkozol.
2020. febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pécsen hétvégén tele van az egész főtér és környéke... Hétköznap is elég sok egyetemistát találni az egyetemek környékén lévő kocsmákban. Pécs egyetemváros, simán lehet ismerkedni... :D Oda járok én is.
2020. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kereslet - kínálat...


Te olyan not akarsz akivel nem egy ligában játszol.

2020. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!