Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sók dohányzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sók dohányzó nő meg férfi még magas elvárásokkal? társkeresőn legtöbb

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Mert egy dohányzó nőnek/férfinak nem lehetnek magas elvárásai? Nem ettől függ.
2020. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

A kettőnek mi köze van egymáshoz?

Aki dohányzik már nem is ember?

😂

2020. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem összefüggést. amúgy meg nem tök mindegy neked, ha nem fohanyzol?
2020. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Netán elvárták, hogy helyesen írj?
2020. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Ez csak azért érdekes, mert nekem meg csak a 20 kilós fölöslegem miatt azt szokták mondani, hogy adjam le az igényeimet, plusz ismeretlenül is jönnek a konteók, hogy én milyen igénytelen vagyok. Én is fel szoktam ilyenkor tenni a kérdést: a túlsúlyom miatt nem is vagyok már ember? Szóval egyetértek a kérdezővel.
2020. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Tudod, te kover vagy. Egy dohányos ember még talál dohanyost a megfelelő elvárásokkal. Vékonyat, jól kinezot, sikeresett. És nem minden dohányos sargafigu lancdohanyos.
2020. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

"Tudod, te kover vagy."

Túlsúlyos. 20 kilóval ha már kövérnek számítok, akkor nagyobb a baj a társadalommal, mint amekkorára gondoltam.


"És nem minden dohányos sargafigu lancdohanyos."

Mint ahogy nem minden túlsúlyos ember igénytelen, büdös és unalmas.

2020. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
60%
Ekkora baromságot már bocsánat de szerintem egy ember nem az alapján megítélendő, hogy dohányzike vagy sem. Egyszerű ha ez téged zavar akkor keres magad mellé olyat aki nem dohányzik és kész!
2020. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
65%

Milyen magas elvárásra gondolsz? Kérdésedet nézve mondjuk a helyesírás egy magas elvárás? Mert akkor ne csodálkozz hogy koptatnak..

Üdv.: egy dohányzó kétdiplomás mérnök..

2020. jún. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!