Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek mennyire magas elvárások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek mennyire magas elvárások egy átlagos nővel szemben?

Figyelt kérdés

- Legyen szép, öltözzön csinosan.

- Sportoljon, legyen jó alakja.

- Legyen kedves, nyitott.

- Legyen képes eltartani magát.

- Legyen házias, hogy el tudjon vezetni egy háztartást.

- Legyen anya-típus, aki teljesen el tudja látni a gyerekeket.

- Ne csak érettségije legyen.


2018. nov. 24. 21:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%
Az első kettő, ill. az 5. és a 6. elég magasnak mondható, a többi nem vészes.
2018. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Közös háztartásban MINDEN teher közös (házimunka, bevásárlás..stb.)! Közös gyereknél kötelező a férfinak is besegíteni a gyereknevelésben, hisz mégiscsak ő az apja!


Egy nő nem házicseléd, a férfinak is kutya kötelessége mindenben segíteni és támogatni a párját.


2. pont: Hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon, ergó, egy átlagos nő NEM sportol, hanem van rajta kb 5-10 kg felesleg.

2018. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem semmi extra nincs ebben.
2018. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Tartsa is el magát meg vigye a háztartást gyerekekkel-férjjel a hátán... Miért is? Akkor minek kellesz te?
2018. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
43%

Vedd ki a biliből a kezed. Ezekből ha már kettő megvan, és nagy kegyesen még hozzád is szól, tedd össze a két kezed.


Amúgy meg minek a nő, minek a párkapcsolat? A férfiak szexisták, nekik csak a szex miatt kell és hogy ki legyenek szolgálva! Szerinted melyik nő ábrándozik egy pöts férfiról? Ráadásul a legtöbb férfi egy lyukas garast sem ér. Egy szép nő azt a férfit kapja meg amelyiket csak akarja, ezt se felejtsd el. Miért állna össze egy totál átlagossal esetleg lúzerral?

2018. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%

#5


Te még létezel? Nem ástad még el magad jó mélyre a földbe, ahol végre k..ssban maradnál?

2018. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem tükre annak a kérdésnek, mert ott közös háztartást vár el a nő, nem azt, hogy a férfi csináljon mindent.


Azt még mindig nem értem, minek neked gyerek, ha az "ellátásában" nem akarsz részt venni... mintha vennél egy kutyát, de a szüleid etetnék, sétáltatnák, játszanának vele.

2018. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

5-6-on kívül szerintem rendben van. A gyerek és a háztartás közös feladat.

20/N

2018. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

Szép vagyok, csinosan öltözök, de nem kelletem magam és rühellem mikor ítélkeznek az emberek. Sportolok, jó alakom van, de csakis magamért, sza rom le kinek mennyire tetszik. Kedves vagyok és nyitott, de csak azokkal akik megérdemlik és akik fontosak. Képes lennék eltartani magam, de minek ha családi házban is élhetek szüleimmel. Házias vagyok, tudok főzni, mosni, de senki szaros gatyáját nem fogom mosni. Anya típus vagyok, de egy gyereknek nem csak anyja van. Nem csak érettségim van, és az intelligenciát nem diplomába mérjük.


Körülbelül ennyi te paraszt, ébredj fel

2018. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Az utolsó ponton kívül minden kipipàlva.Sajnos érettségim,diplomàm még nincs.Fizeted? Akkor meglesz az is.
2018. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!