Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen magas elvárásokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen magas elvárásokkal találhat magának párt egy fiatal lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy érdekes kérdéssel fordulok hozzátok.

Fiatal lány vagyok, előttem még az élet nagy része.

Tudom, milyen a szerelem, tudom milyen csalódni, sok dolgot tapasztaltam már.

Mióta egyedül vagyok, nyitott szemmel járok.

Igényes, csinos nőnek tartom magam, így a partneremtől elvárnám én is ugyan ezt.

Rendszeresen edzek, adok a külsőmre, az alakomra. Ha beképzeltség nélkül mondhatok ilyet, akkor szép lánynak is nevezhetünk (bár bevallom, az orrom picikét nagy...).

Szóval elvárnék egy jó kinézetű, sportos férfit.

Határozott vagyok, céltudatos, talpraesett. Magamnak intézem az ügyeimet, nem félek kiállni az igazamért, és tudom, hogy mi a jó nekem.

Elvárnám, hogy a párom ne legyen betoji, ne mástól várja el, hogy megoldjanak helyette valamit.

Vidám, szórakozni vágyó, őszinte lány vagyok.

Elvárnám, hogy ahogy időnk engedi, járjunk el, akár moziba, akár táncolni, barátokkal, szórakozzunk.

Elvárom a maximális őszinteséget, amit persze kölcsönösen meg is adok.


Tanulok, hogy legyek "valaki", elvárnám a páromtól is, hogy ne 8 általánossal rendelkezzen csak.



Így első olvasásra talán nagyképűnek tűnök. Végiggondoltam az életem, fiatal vagyok, tényleg.

Nem tetszenek az ecsetfejű majmok, nem tetszenek a szteroidos kondis srácok, sem a kövér, igénytelen kockák, sem a vézna nyikhajok. Utálom, hogy a mai férfiakkal, srácokkal nem lehet normálisan beszélni, minden csak a szex, pia, játék körül forog (pedig a szex igenis fontos).


Ha az általam leírt elvárásokat nőként meg tudom adni a másik félnek, akkor van még esélyem egy ilyen párt találni?


Valóban hatalmasak az elvárásaim?

Köszönöm.


20/L


2017. jan. 31. 21:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Ezek egyáltalán nem magas elvárások.
2017. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor merre találhatóak ezek az urak manapság?
2017. jan. 31. 21:41
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem nem. Normális embert keresel. Ennyi.


25f

2017. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hármas vagyok, bocsi elírtam. Szerintem találhatsz párt, nem magasak hanem normálisak az elvárásaid.
2017. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Ma is volt egy hasonlo kerdes, en férfiként is azt gondolom, inkabb vagyok most egyedul, mint valakivel akivel, langyos vízben ücsörgunk mert, nem vártam meg 4-5 hónapot, hogy beerjen a dolog, s valaki olyannal legyek, aki illik hozzam. Ebbe az a nehéz, hogy kb minden másnap jön egy gondolom, hogy egyedul fogok meghalni, de ezt el kell kergetni, es folytatni pozitívan az életet!

Nem gondolom, hogy ezek akkora elvárások lennének.

Sok szerencsét!

2017. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
A puding próbája az evés. Ha találsz ezeknek megfelelő fiút, akkor nem nagyok. Ha nem találsz, akkor azok. Az ilyen kérdéseknek sok értelme mindenesetre nincs.
2017. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján nem magasak az elvárásaid. Türelem, előbb-utóbb találsz valakit.

Azért ha beleköthetek: "a mai férfiakkal, srácokkal nem lehet normálisan beszélni, minden csak a szex, pia, játék körül forog" - általánosítasz, vagy rossz körökben mozogsz. Egyáltalán nem ez a helyzet.

2017. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Mit nyaliztok neki....

Kérdező eldöntöd mi lesz.Vagy keresel egy ilyen hapsit ami sok idő vagy nem...Ennyi.Nekem sokkal több elvárásom van a nökkel szemben.Na és?Csak találtam olyan t aki megfelelt.Szal neked is fog de nem olyan gyorsan.Meg sok energia meg kitartás kell...Hajrá....

2017. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Rendben vannak ezek az "elvárások". Noha fontos megjegyezni, hogy ha szerinted minden férfi felszínes és egyikkel sem tudsz igazán jót beszélgetni, akkor a fókuszoddal van a probléma. Ugyanis igen sok normális férfi van. Megfejthetetlennek tűnő rejtély, hogy miért nem veszed észre őket...
2017. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy vágya amiről álmodozik, ez meg ingyen van a mai világban :) szerintem nem nagyok az elvárásait, hiszen te is ugyan olyan vagy és ilyet keresel. Szerintem teljesen normális.... kis szerencse kell mindenhez az életben , ahogyan ehez is. :) Good luck! :)
2017. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!