Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem szoktak idegen nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szoktak idegen nők csak úgy rámmosolyogni (még soha nem volt ilyen) az azt jelenti, hogy nem tetszem a nőknek?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt látni, hogy ha tetszel egy nőnek akkor jelezni fog, pl egy mosollyal, velem ilyen még soha nem történt.
2020. jún. 21. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam idegen férfiakra rá mosolyogni nagyon max akkor tudom elképzelni ha kávézóba pl nagyon szemezunk egymással es akkor vagy hasonló szituban.
2020. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ismeros lanyok kozul kene ezt tapasztald neha, bar gondolom olyan nincs sok.
2020. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem random idegenekre mondják, hanem ismerősre. Ha pl van egy munkatársad, akivel mondjuk együtt dolgoztok és olyankor sokat mosolyog, vagy kávézás közben mosolyog rád gyakran.

Random pasikra az utcán eszembe se jutna rámosolyogni. Ha valami kontaktba kerülünk, pl megtartja az ajtót vagy ilyesmi akkor nyilván mosolyogva köszönöm meg, de itt máris van egy alap interakció. Interakció nélkül nem fogok mosolyogni

2020. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne tulajdoníts ennek nagy jelentőséget. Ha rád is mosolyog az se jelent semmit. Attól még lehet párja, akihez hazamegy estére.
2020. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik nekem egy idegen férfi, attól még nem mosolygok rá, az már számomra túl direkt, viszont viszonzom, ha ő így tesz.
2020. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig mindenkire mosolygok, de ez nem azt jelenti, hogy úton útfélen mindenki bejön. :D
2020. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb nő nem mosolyog idegen férfiakra, akkor sem ha bejön, mert ki tudja, hogy milyen nárcisztikus, pszichopata az az alak és majd a frigóban végzi a lány a végén. Van nekem is olyan női ismerősöm, hogy 100 ból 99 férfival mosolyog, órákig beszél, de egyiktől sem akar semmit, hiába próbálkozik be nála abból a százból 30. A legtöbb nőnek akinek bejöttem, pont h rám sem akart nézni, nem mosolygott, nem szemezett velem, csak mikor leszólítottam és 10 perc után látta, hogy kedves vagyok, normális akkor kezdett megnyílni és úgy lett folytatása a dolognak.
2020. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
A nők általában semmilyen látható jelét nem adják annak, ha tetszel nekik.
2020. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne tulajdoníts ennek nagy jelentőséget. Ha rád is mosolyog az se jelent semmit. Attól még lehet párja, akihez hazamegy estére.


Na ez a másik, annó egyetemista koromban sokszor lementem bulizni, minden 2. alkalomkor volt 1-1 hölgy aki szemezett velem, meg mosolygott. Amikor odamentem hozzá, akkor mondta, hogy cuki vagyok, bejövős, de mindjárt jön a párja csak elment italért. Aztán így is volt, jött is utána mindig a pasijuk a pulttól.

2020. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9, ezért fölösleges odamenni bármely nőhöz imsretlenül. Elhanyagolhatóan alacsony annak az esélye, hogy ne legyen pasija. Csak s.gget csinálsz magadból.
2020. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!