Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek gyanús lenne az illető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek gyanús lenne az illető?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is röviden leírom a sztorit.Van egy ismerősöm aki meleg.Regisztrált egy nemzetközi társkeresőre ahol egy srác rá is írt.Azt mondta magáról Venezuelában él.Nos tudni kell,hogy most Venezuelában válság van,nincs értéke a pénznek és az emberek elég rossz körülmények között élnek. Ez a srác is mondogatja h nincs telefonja se számítógépe se internete, a barátja gépéről vagy telefonjáról írogat amikor tud. Aztán hogy már nem evett halat évek óta és sokszor reggelizni sem tud. Van, hogy egész nap nem eszik. Hát én elhiszem hogy nagyon rossz ott a helyzet,de ez a csávó már elérte h ismerősöm szánalomból pénzt küldjön neki.Hiába mondtam,hogy ne küldjön mert lehet,hogy csaló,vakon SOHA nem szabad pénzt küldeni,de már annyira megsajnálta,hogy a mondandóm süket fülekre talált...A srác már a második napon drágámnak,édesemnek hívta és szívecskéket meg puszikákat küldözgetnek egymásnak. Ezzel kapcsolatban is kérdeztem,hogy nem gyanús? Hogy szerethet bele valaki valakibe úgy olyan szinten annyira mélységesen,hogy kb 10 sor mondatot váltottak egymással és még soha nem találkoztak,mert a világ másik végén él a srác. Erre ismerősöm rám támadt,hogy ezt csak azért mondom mert nem vagyok képes elhinni meg elfogadni,hogy van olyan ember aki ennyire szeretheti őt,mert őt nem lehet ennyire szeretni azt gondolom?! Azóta minden nap beszélgetnek és a venezuelai csávó azt mondta,hogy ha utal neki pénzt azt csak paypalon tudja megtenni. Nos,nem vagyok jártas a társkeresési oldalakon,lehet velem van a gond,ha igen nyugodtan mondjátok meg hogy régimódi vagyok...de ez nekem akkor is gyanús. Esetleg hogyan tudnám meggyőzni ismerősömet,hogy észhez térjen mielőtt még tényleg valami nagyobb összeget elutal ennek az idegennek? =/



2020. máj. 7. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Valószínűleg csaló az illető és sajnos az is erősödhet sem tudod meggyőzni az igazadról. Maximum akkor fog már neked hinni amikor késő...
2020. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen kamu.
2020. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen olyan ez mint a szerelmes nagymama és a tizenhat éves nigéria fiú esete.
2020. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egy bevett kamu dolog, csomóan ezt csinálják, egy csomó hülye meg el is hiszi. Majd a saját kárán tanul:/
2020. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A barátod jó nagy ökör sajnos,az egyszer szent.Nekem egy barátnőm művelte ezt egy pasival,a hülye is tudta kihasználja,de még akkor is védte,amikor lopott tőlük.Tapasztalat,hogy nem lehet vele semmit sem kezdeni,a saját kárán fog tanulni.Gondolom kissé bizonytalan személyiség,túl naív és az identitása még rátesz egy lapáttal.Sajnos az ilyen embereket verik át a legtöbbször..
2020. máj. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Afrikában és egyéb fejletlenebb országokban szervezetten történnek ezek. Mint ahogy itthon a hideghívásokat csinálják a call centerekben, ott a Bill Gatestől kapott gépeken ezeket csinálják és jobban keresnek vele, mintha kobaltot bányásznának.


Ráadásul vesztenivalójuk sincs és a törvény keze sem éri el őket. Maximum a szervezetek fejét, de a sima munkásnak annyiból áll a munkája, hogy keresgél áldozatokat és írogat neki napi pár órában.

2020. máj. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez egy ősrégi trükk, amivel lehúzzák a sok hülyét. Kb az a katehória, amikor a vasútállomás előtt megállítanak, hogy kell 200 forint a vonatjegyre, mert nem tud hazajutni. Talán a 15 évesek még beveszik, de egy felnőtt embertől ez elég szánalmas.


Kéne használni azt a valamit, ami a fejben van és agynak hívják, de ez sokaknak nem megy.

2020. máj. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nos úgy látom nem csak én látom így a dolgokat,de ismerősöm azzal "védi",hogy a csávó tudja róla hogy nem milliomos,h elveszítette a munkáját és munkanélküli,h pontosan idézzem "ha csak a pénz kéne már odébb ment volna egy másik jelölthöz aki esetleg pénzes,meg nőket keresne nem meleg férfiakat és egyszerre mással nem ismerkedik rajtam kívül mert 5 napja nem ment fel a társkeresőre plusz mindig azonnal válaszol ha írok"...

Szerintetek?................

2020. máj. 8. 18:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne stresszeld ezen magad. Engedd ezt el. Ha valaki van olyan barom, hogy munkanélküliként elutalgatja vadidegeneknek a fizetését, akkor az életképtelen és nem lehet rajta segíteni. Arról nem is beszélve, hogy ez valóban egy 1000 éves trükk, amit csak az elkeseredett lúzerek vesznek be.


Én a helyedben kiszállnék ebből, majd ha a küszöböt rágja mert nem lesz mit ennie, akkor megtanulja.


Bár az ilyen általában olyan elkeseredetten vágyik a "szeretetre" és a törődésre, hogy hajlandó bármit elhinni amit mondanak neki.


Vagy mutasd meg neki a válaszokat!

2020. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos az a probléma hogy ezt gyakran szervezetten csinálják tehát egy ember ül a gép mögött de a másiktól jött választ már többen beszélik meg. Az sem kizárt hogy a pasi hetero csaló és a barátnőjével szegény barátodon röhögnek és az sem biztos hogy Venezualiai ha se képen se videochaten nem látta a barát. De a kép is lehet kamu de ezt gyorsan lehet csekkolni mert van már ilyen alkalmazás és képadatokból is lehet következtetni.


Nagyon sok katonával és családjával is csinálták már ezt. Képzeld el milyen annak a katonának a családjának aki elhunyt és az ő nevében irogatnak vagy milyen annak a katonának és családjának aki éppen gyógyul. De bizta vagyok abban is hogy egy élő egészséges katona sec perc alatt börtönbe juttatja a csaló levelezőt mihelyt a tudomására jut hogy a nevében írnak sőt a katonaság segítségével.

2020. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!