Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy írjak rá egy idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá egy idegen lányra Facebookon?

Figyelt kérdés
Facebookon rá találtam egy lányra aki nagyon tetszik, nagyon szép mosolya van.

2020. márc. 19. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Irni irhatsz, de elegge eselytelen.

Tarskereson nezd a szep mosolyuakat, ez igy necces.

2020. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De mégis mit kellene hogy visszaírjon?
2020. márc. 19. 20:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1., Én is tudnék mutatni olyan nőt a Face-en, hogy a képei alapján rámásznék, élőben meg konkrétan taszít, minél jobban megismerem, külsőre és belsőre egyaránt.


2., Miért nem a legegyszerűbb megoldást választod? Megírod, hogy véletlenül megláttalak, folyton nézegetlek és úgy éreztem, írnom kell, mert szimpatikus vagy, blablabla... Legrosszabb esetben nemleges választ kapsz, de legalább kapsz.

2020. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Feleslegesen koptatod a billentyűket, és csak szarul fogod érezni magadat hogy újabb lepattintást kapsz a próbálkozásod után.


Friss sztori, konkrétan tegnapi.


Mint mindenki, én is fenn vagyok tinderen (igazából már csak unaloműzés, meg katasztrófaturistáskodás céljából).


Húzogatok jobbra balra, egyszer csak elém kerül egy számomra nagyon csinos lány, pont ugyanolyan korú mint én, és a rövidke leírásban kb az szerepelt hogy "Most hogy már sokadik napja karanténban vagyok, gondoltam feljövök, hátha kapok üzibe jó mémeket".


Na mondom szuper, ez egy tök vicces, spontán, kicsit fura humorú, de hozzám jól passzoló csaj lehet.


Ééééés megadta az insta elérhetőségét, ráadásul saját névvel.


Én személy szerint utálom az instát, egy 15 évesek közt trendi oldalnak tartom, ami valamiért fele annyi funkcióval mint a facebook mégis trendibb lett annál... tökmindegy, a lényeg hogy nem néztem rá az insta fiókjára, hisz nálam van a neve. Kikerestem facen, természetesen meglett első találatra, ugyanazok a fotók.


És egy tök kreatív, olyan kicsit szándékosan önironikus stílusban ráírtam.

3 perccel rá már jött is az értetlenkedés, hogy hát én hogy gondoltam hogy a FÉSZBUKKJÁRA rákeresek, meg hogy "ez nem erre való oldal" és "nem hiába az instámat adtam meg".


Mondom: "Pro tipp, ne a SAJÁT nevedet add meg insta névként, mert neadjisten olyan is rád kereshet akit nem húzol jobbra".


Érted... Fenn van tinderen, megadja a cseszett elérhetőségét is, tehát már felrúgja a tinder "játékszabályait" ahol a jobbra-balra húzás az egyetlen módja a kommunikáció felvételének, és még ő értetlenkedik...


Szóval még a társkeresőn fennlévő csajoktól sem érdemes semmire se számítani.

Ha nem abba a szűk keresztmetszetbe tartozol amiről a kispárnájukon szundikálva álmodoznak, akkor csak felháborodás a vége ha rájuk írsz.

Legyél bármilyen jól kinéző, bármilyen kreatív.

2020. márc. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy!!! Ez zaklatás
2020. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Normálisan válaszolj lécíves, ez nem zaklatás nem fenyegetőzők.


Ha minden zaklatás lenne ha idegen lánynál próbálkozunk ellőbe akár stb akkor sokan egyedül lennének.

2020. márc. 22. 12:14
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Jelöld be és írj rá, hogy szia. Talán megkérdezi, hogy ki vagy, honnan ismered. Akkor elmondhatod, hogy szimpatikus volt a képei alapján. Ne legyen már ez ennyire bonyolult. Egy próbát megér.
2020. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

akkor sokan egyedül lennének


Így is van, irgalmatlanul sokan egyedül vannak, főleg férfiak. Ne írj rá, 100 per 90 nem is fog visszaírni, 9 lepattint, 1 talán jópofizik majd veled, de az olyan is, hogy senki sem akarja azt a nőt. Felejtsd el a facebbook ismerkedést, 100 ból 99 szer reménytelen ismeretlen nővel ott bármire.

2020. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor hol érdemes?

Társkeresőkön sincs remény se élőben. :(

2020. márc. 22. 18:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyetemezel vagy dolgozol már?
2020. márc. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!