Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet manapság normális értékrendekkel rendelkező nőt találni? Család hűség tabu Csak a külsőségek

Figyelt kérdés

#Kilcsszó
2020. jún. 21. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

A kérdésed általánosító és öncélúan provokatív.


Így a helyed: "Miért van ilyen sok olyan ember aki nem rendelkezik a klasszikus értelemben vett normális értékrenddel?"


A második mondat a kérdés után pedig ilyen negyedik feles után előadott hőzöngésre emlékeztet, azt jobb is lenne letörölni onnan.



De a válasz az, hogy rossz helyen keresgélsz. Jöhet a dacból lepontozás :)

2020. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért is felpontoztalak :D
2020. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kornikus00 ***** válasza:
35%

A hűség és tabu csak a sikertelen férfiaknál ássák el főleg ha szóba se állnak velük, de érthető akik nekik nem tetszik kirostálják, akik nekik tetszik, azoknak kinyílnak! Lehet! Bármilyen hihetetlen, de minden nő álma az igazi megtalása és család alapítás és nincs kivétel, biztosnág, és persze hogy olyan pasi aki külsőre is megfelel neki. Ez ilyen, jobb beletörődni!


F.

2020. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem azért hogy kötekedjek de a kérdés kiírása időpntjában csak 3 feles volt..

Lepontozni? Minek soha senkit nem szoktam. Tiszteletben tartom a másik véleményét főleg ha ilyen kúlturáltan tudja megfogalnazni mint te.

Végülis nem azt mondtad nem igaz amit írok hanem azt hogy nem teljesen.

2020. jún. 21. 18:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3: nem minden nő álma a családalapítás.
2020. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kornikus00 ***** válasza:
43%

5.



3-as vagyok!


De nagyobb arányban vannak azok a nők akik igen, akarnak! Csak nincs meg a körűlmény vagy megfelelő társ hozzá, de nagyobb számban vannak olyan akik vágynak rá és a többi kevés %-ék nem számít!

2020. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na most akkor kinek higyjek??
2020. jún. 21. 18:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Mindenféle kedvező önbemutatás nélkül én ilyen vagyok. Hűséges, alkalmazkodó, elfogadó, házias, az értékrendem is a helyén van, intelligensnek tartom magam, problémamegoldónak, olykor megalkuvónak. A párkapcsolatban igyekszem boldoggá tenni a párom, igyekszem a lehető legjobb formám hozni külsőleg+belsőleg.


Mit értem vele?


2,5 évig kihasznált a legelső barátom, manipulált, teljesen önző módon szinte a sárba tiport, aztán kidobott.

A következő párom meg visszament a exéhez, mert nem tudta elengedni és valszeg én nem voltam neki elég jó.


Lehet én látom rosszul akkor magam, nem tudom, de az ilyen kérdések kapcsán bizton állíthatom hogy nincs értelme általánosítani.

Sok rosszat kifoghat az ember a társkeresés alatt, de egyszer kell ráakadni a jóra, és ha mindketten tényleg normálisak vagytok akkor abból egy nagyon egészséges kapcsolat lehet, lángoló szerelemmel és erős szeretettel, ragaszkodással.

Ebben bízom én is.

25/L

2020. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam, hogy két átlagos külsejű srácról volt szó, mert tudatosan kerülöm a 10/10-es, márkás cuccokba járó barbershop hajú férfiakat, ugyanis nem akartam átverve lenni (ilyen szempontból vagyok előítéletes én is, ez igaz).


Így jártam😣

2020. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kornikus00 ***** válasza:

9/9


És akkor most jön az, hogy a átlagos férfiak csalódása miatt már 10/10 jöhet szóba? Nagyon rosszul fogod fel! Egy 10/5 is lehet jó megfelő társ, és 10/10-es is lehet megfelelő társ. Az a baj a lányokban hogy taktikáznak! A megnyerő személyiség nem a márkás cuccokom múlik vagy az átlagos külsőn! Mimden ember más! A hozzád hasonló felfogás nagyon rossz! Vedd ezt építő krikának!

2020. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!