Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány kimért, rideg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány kimért, rideg válaszokat ad, és megmondja a fiúnak hogy nem akar flörtölni, a fiúk miért próbálkoznak tovább?

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy sérted a büszkeségüket az elutasítással, vagy nem akarják megérteni, hogy részedről ennyi a dolog, vagy azt hiszik, hogy ez amolyan teszt, és kíváncsi vagy, hogy hajlandóak-e küzdeni érted. Én hirtelen ezekre tudok gondolni.
2020. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Mert kétségbeesett és nem tudja milyen amikor egy nő nem utasítja vissza.
2020. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nyugodtan fel lehetne tenni fordítva is: miért nem szállnak le rólad a nők, ha egyszer látványosan semmilyen érdeklődést sem mutatsz irántuk? Hidd el, a nők ugyanúgy nem értenek a jelekből, csak náluk ritkábban fordul elő, hogy kellene érteniük.
2020. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer viszonoztam egy utcai leszólítást, nem tudott velem mit kezden a fickó. Szerintem azt várta, hogy majd lekoptatom, és beszólogathat. De elfogadtam a meghívását, és egy ideig csak állt és bámult, majd azt mondta, hogy hagyjuk inkább. Pedig még kérdezgettem is, hogy hova akar vinni :D
2020. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nem ért a szóból és azt hiszi, hogy a női nem az igen. Xd Barátnőmnek pont egy ilyen csávó irogat 0-24, aki nem akarja elfogadni, hogy nincs semmi, barátnőm meg nem akar gonosz lenni, hogy letiltja. Bár szerintem az lenne a humánusabb, hogy blokkolom mindenhol, ha nem ért a szép szóból, aztán majd megnyugszik és talál mást.
2020. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!