Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha Tinderen nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Tinderen nagyon tetszik valaki, megvárjátok, míg elhív randira, vagy addig elmentek mással is, aki szintén szimpatikus?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 20:43
A kérdező szavazást indított:
Elmegyek mással is
Nem találkozok addig mással
Felajánlom én minél hamarabb a találkozót
Egyéb
19 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon tetszik valaki, akkor nem próbálkozok addig mással, tehát ez a szituáció fel sem merül.

Mivel nálad felmerül, menjél el nyugodtan a randira, ez egy ártatlan dolog. Beszélni, ismerkedni szabadon lehet, amíg nem komolyodik valakivel a helyzet.


F

2020. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%

Ha nagyon bejön a másik akkor elhívom én randira. Igen, én. Igen, nőként. Nem hiszem, hogy az interneten is meg kellene tartani ezeket a (szerintem igencsak ódivatú) berögződéseket, hogy neki kell először randira hívnia.

Viszont, ha te igen akkor menj el mással szíved joga.

22L

2020. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!