Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinek muszáj eszement...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek muszáj eszement jóképűnek lennie ahhoz, ha azt akarja, hogy a Tinderen egy nem csúnya lány vele akarjon ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem, ha eszement gazdag az is megfelel. Sok pálmafás meg BMW-s kép kell.
2020. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha eszement értelmes lenne, nem a Tinderen próbálkozna.
2020. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Lol


Úgy találkoztam kb 30 lánnyal félév alatt hogy rettenetes képeim voltak fent.


Majd utána futótársat kerestem és semmilyen képet nem raktam fel, csak egy netről letöltött rétről képet egy olyan felirattal, hogy akarsz futni?


Azzal is találkoztam kb 10 lánnyal.


Csak az életképtelen férfiak nem találkoznak senkivel sem Tinderen.

2020. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3: ez így van.
2020. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A párom sem nem hazdag, sem nem a klasszikus férfiideál, mégis Tinderen jöttünk össze. Nagyon jó esze és jó dumája volt.


Én meg merem kockáztatni, hogy megfelelek a sokak által szépnek mondott nő képének.

2020. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

3-as: Te mondod. Ő viszont megcsinált egy kísérletet: https://www.youtube.com/watch?v=RCsiNSA7sgs


Inkább neki hiszek...

2020. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
3-as kamuzik, meg a 4-es is.
2020. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ma jöttek volna hozzánk vendégek, de végül lemondták a találkozót. Mindenesetre kitakarítottunk és van finom ebéd is. Ugorj át hozzánk, nézd meg, kik vagyunk és hogy élünk.


Megmutathatom a tinderes beszélgetésünket is. Elmentettem őket, mert szerintem tök aranyosan kezdődött a kapcsolatunk.


Hajrá, ha nem hiszed el, én szívesen megmutatom. :)))

2020. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#1


Azsiaban elek, sajat palmafam van a kertben :)

2020. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak az számít hogy nézel ki. Ha egy teleszart búváruha amire hasonlítasz akkor komolyan mit vársz ?
2020. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!