Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez miatt most én gyengének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miatt most én gyengének vagy gyávának számítok? Miért olyan hihetetlen ez az emberek számára?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy nem szeretnék többet kapcsolatot, nem érdekel az egész a sok csalódás miatt, amit okoztak nekem. Úgy érzem így jobb nekem, nem zavar különösebben, néha kapok egy-két furcsa fintort az igaz, ha valakinek mondom, mert pl. szóba kerül. Biztos vagyok benne, hogy nekem ez nem kell, így lesz jó. Nincs szükségem megint azokra a dolgokra, amik megtörténtek. Sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb vagyok mióta megerősödött bennem a dolog, hogy tényleg soha többet senkit nem akarok.

Megkaptam, hogy ez félelem és gyávaság, de én inkább praktikusnak mondanám. Éveket elpazaroltam az életemből olyan emberekre, akik Oscar díjas alakítást nyújtottak, aztán persze én sérültem. Igazából lehet akkor tényleg gyáva vagyok, de nem érdekel. Miért kellene nekem mindenáron társat keresnem magam mellé? Mi van akkor, ha én mindent egyedül szeretnék? Ez tényleg ennyire elítélendő? Soha nem voltam még ennyire békében az életemben, mint most. A lelkembe költözött valami eszméletlen nagy nyugalom és nem áll módomban senkinek engedni ezt elrontani a jövőben.


2020. jún. 26. 17:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy gyenge, de ösztönileg nem így vagy te sem kódolva... Mindig ott lesz az érzés, hogy kellene valaki, persze elnyomhatod aztán majd előjön máshol az életedben.
2020. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem keresel egy kötelet? Lehúzod csak a normális embereket az életről b+
2020. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem nincs szükségem kötélre kedves utolsó, de úgy érzem neked bizony van hajlamod rá. Sajnállak. :) Esetleg keress egy jó pszichológust, biztos tud segíteni neked. Minden jót! Ne emészd magad, mindenre van megoldás, hidd el ;)
2020. jún. 26. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!