Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz 2. randin szexeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz 2. randin szexelni már?

Figyelt kérdés

Mennyit szoktatok várni a szexszel? Többször belefutottam már olyanba, hogy aztán nem lett belőle kapcsolat, megragadt barátság extrák szintjén, viszont ha sokat várnék akkor sem biztos, hogy lenne belőle kapcsolat nem igaz?

27 N



2020. jún. 27. 09:09
A kérdező szavazást indított:
Korai a 2. randin
Egyáltalán nem korai
45 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Én már az elsőn is szoktam... :D L
2020. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem ezen mulik, hogy lesz-e belole tobb. Ha nem vagy erdekes a masik szamara, de azert szeretne, ha “meglennel” neki, akkor is dobni fog, ha a huszadik randin van csak szex. Te meg elpazaroltal valakire egy csomo idot feleslegesen. Nem azt mondom, hogy szexelj mindenkivel a masodik randin, de arra semmikepp nem alkalmas a direkt varatas, hogy igy probald elerni, hogy komoly kapcsolat legyen a dologbol.
2020. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Kinek mi! Nekem férfi létemre fontos hogy előbb megismerjem a nőt. Van akinek meg a fizikai kielégülés a fontos. Felesleges ezen rugózni.
2020. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
A legjobb baràtnőmnek egy egyéjszakás kalandból lett kapcsolata és ismerte meg a férjét, mi meg a nászéjszakánkig vártunk. Mindketten régóta élünk boldog házasságban. Nem ezen múlik. 😊
2020. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem ezen múlik, volt amikor az elsőn lefekudtem a pasival es komoly lett belole

:)


L

2020. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
A második harmadik tök oké, de valóban nem ez határozza meg hogy komoly lesz - e vagy sem. Lehet valakivel tök jó a szex, ha később kiderül, hogy emberileg nem bírjátok egymást akkor úgy is vége. Viszont nekem az elsőn rögtön szex kicsit gyors, én imádom ha van egy kis feszültség és izgalom előtte, mikor mindketten tudjuk, hogy a következő már vetkőzős randi lesz. :) 37 F
2020. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem ezen múlik neked kell érezni, hogy mit érzel korainak. 23F
2020. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Egyéjszakásból házasodtam... 7 évig tartott.
2020. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MolotovPunk ***** válasza:

Nem gáz.Ha bejöttök egymásnak,kölcsönös a vonzalom,akkor ki lehet próbálni.Lehet abból akár komoly kapcsolat is.Nekem volt már olyan életem során,hogy első randin szex is volt és komoly kapcsolat lett belőle.

32/F

2020. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, a nők nem hiszik el, pedig nagyon is sok múlik azon, ha túl korán adják magukat. Mi pasik egyáltalán nem szeretünk a nő "hisztijeivel" foglalkozni. Nem értjük a női lelket, női gondolkodásmódot, hiszen baromi távol van tőlünk, és nem is törjük magunkat a megismerésével. Csak ha rá vagyunk kényszerítve.

Tehát, kedves hölgyek magatokkal löktök ki a túl korai szexszel, magatokat fosztjátok meg az igazán megértő partnertől.

(Mondom ezt úgy, hogy a feleségemet egy szerdai napon ebédszünetben ismertem meg, este bekopogtam hozzá, és szombaton összecuccoltunk. Ennek sok-sok éve, és azóta is töretlenül imádjuk egymást. De ez csak egy, a szabályt erősítő kivétel.

2020. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!