Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez az új mánia a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új mánia a legtöbb 20-30-40 éves férfinél, hogy csak az új autó a jó, csak abba ülhet bele egy nő, csak 1-3 éves járgánnyal hajlandóak kimenni az útra?

Figyelt kérdés
Ha végignézek ismerősi körömben, akkor 10 ből 8 nak új, vagy újszerű autója van. És azt mondják, hogy csak a minimum 4-5 milliós 1-2-3 éves autóba hajlandóak manapság beleülni a nők, ezért képesek x milliós hitelt is felvenni, hogy a npknek eleget tegyenek. És a való életben is ezt látom, hogy pasi mellől max 4 éves (kinézet, rendszám) autóból szállnak ki a normális, átlagos nők. Ez az új őrület, hogy a 10 éves (átlag életkor itthon 14.4 év a járműparknak) autó már megalázó a nőknek? Akkor is, ha itt ez senkit sem érdekel, milyen autója van a férfinak (olvastam már pár kérdést itt, senkit sem érdekel a pasi autója).
2020. jún. 27. 10:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Barátomnak egy 18 éves autója van, a klíma sem megy már benne, elég rossz vele nyáron, sokszor az enyémmel megyünk ami néhány hónapja került ki a szalonból. Szokta ő is vezetni. De ha végignézel rajtunk az utcán ezt nem tudhatod. Ritka eset de szerintem ilyen is van. Nem kell egyből megbélyegezni mindenkit.
2020. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Brühühü, akit ez annyira zavar, miért nem tesz valamit azért, hogy neki is több pénze legyen? Mert ez a logika kb. azt sugallja, hogy az átlagos nőknek is csak a több milliót érő autóval rendelkező emberkék kellenek. Én nem hiszem ezt, a környékünkön is sok fiatalt látok szaladgálni régi rendszámú (G-s, H-s, I-s, J-s) kocsikkal, fiatal nők is szállnak ki ilyenekből. Amúgy a magyar ember tipikusan ilyen, mindenbe beleköt, és mindig irigykedik. Ha valaki megteheti, hogy viszonylag új autót vegyen, és fenn bírja tartani, miért ne tegye meg? Ha meg valaki megtehetné, de nem vesz újabb kocsit, akkor rásütik, hogy milyen sóher, mennyi pénze van, mégis egy ócska szarral jár. Nekem egy 11 éves Octaviám van, és magasról teszek arra, hogy ki mit gondol, és nem, nem azért kell hosszabb autó (nem kombi), mert kicsi a farkam, hanem mert marha jó a csomagtartója, van hová pakolni. Akit annyira zavar, hogy mások milyen autót tudnak megvenni/fenntartani, és milyen nőket szednek össze, az irigykedés és kötekedés helyett inkább tehetne önmagáért is valamit, ha már az ő logikája szerint a nők úgyis csak a "menő" autóval bíró faszikra buknak.
2020. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A régi oktáviák is jó autók, szerintem.
2020. jún. 27. 13:03
 14/19 anonim ***** válasza:
17 éves autóm van és abba is bele szokott ülni a barátnőm.
2020. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mikor ezt a telibevert gyk-t olvasom, mindig úgy érzem, hogy egy másik bolygóra csöppentem.
2020. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na itt kell rájönnom, hogy nem is vagyok igazi férfi XDDD Autót, szerszámot mindíg a célnak megfelelően kell venni. Én például 150-200 ezres szutykokat használok ( most épp egy nagykorú berlingót) mert arra, hogy havonta kétszer elmenjek dolgozni és haza ez bőven elég. Az évi 2-3 nyaraláshoz / pihenéshez, puccosabb helyre pedig bérelek szépet.
2020. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
MO-n a kocsik úgy 2/3.-a legalább 10 éves. A tesómnak pl 15. Ezt a számot honnan vetted :D
2020. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyes férfiaknál szerintem ez ugyanaz, mint ahogy egyes nők igazából nem a másik nem miatt, hanem maguk miatt és a többi női vetélytársuk bosszantására veszik meg a 1234. miniruhát a 4566. tűsarkúval...
2020. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Ezt a számot honnan vetted :D

statisztika, írd be a netre h magyar géppark átlagéletkora, kiadja a a 14-15 évet.

2020. jún. 28. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!