Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenszenvvel fogadja a családom ha külföldivel randizok vagy külföldivel szeretnék kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Állandóan azt mondogatják, hogy magyarral ismerkedjek csak, mert én is magyar vagyok és nem fog működni egy külföldivel. Randiztam magyarral is, de valahogy nem igazán találtuk a közös hangot...

2020. jún. 28. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? 15? Mert egy felnőtt embernek a szülei nem szólhatnak bele, hogy milyen társat válasz maga mellé.
2020. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Látják hogy a pénzre mész és hánynak.
2020. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Külföldi? Osztrák, vagy nigériai?
2020. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

27 vagyok.

Nem, nem a pénzre megyek kedves utolsó válaszoló. Tipikus magyar férfi beszólás.

2020. jún. 28. 12:08
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

"Randiztam magyarral is, de valahogy nem igazán találtuk a közös hangot..."


Ja, kúrtál 2 csicskával, és egyből rájöttél, hogy a külföldi férfiak az istencsőrörkirálysztárok...ja.

2020. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Egyáltalán nem így történt, miért olyan elképzelhetetlen, hogy attól, hogy valaki magyar még nem biztos, hogy kijövünk jobban?

2020. jún. 28. 12:21
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
Külföldi...fogadok, hogy arab, vagy afroamerikai. Ez a kettő most a "divat". Na, melyik a kettő közül? Az igazat mondd, nekem nem szabad hazudni! :)
2020. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Jó sok magyart kipróbálhattál kérdező... 😁
2020. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ollókezű Edward ***** válasza:
83%

Nálunk csak annyi kikötés volt, hogy fehér vagy esetleg zsidó legyen, minden más rassz ki volt zárva. Nem mintha bármikor is fekete vagy arab fickókra vágytam volna.

Én úgy gondolom kérdező, hogy az lehet, hogy külföldön (konkrétan) nyugaton előttünk járnak 20 évvel a felfogás szempontjából, de még így is kifoghatsz olyan férfit, akivel pokol az élet, és a magyar pasik között is találhatsz olyat, aki őszintén szeret.

Szerintem, ha találsz olyan külföldit, akivel együtt tudsz élni, és látja a családod, hogy komoly a dolog, idővel úgyis elfogadják.

2020. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

"Én úgy gondolom kérdező, hogy az lehet, hogy külföldön (konkrétan) nyugaton előttünk járnak 20 évvel a felfogás szempontjából..."

Ez pontosan mit jelent? Elnézést, pont 20 évvel vagyok lemaradva ettől a felfogástól, felzárkóznék.

2020. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!