Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A zárkózott félénkebb férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zárkózott félénkebb férfiak ellenszenvesebbek a nőknek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 15. 13:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%
Emberileg nem, de nem tekintenek rájuk potenciális partnerként. Teljesen ugyanaz, mint a férfiak többsége számára a 200 kilós nők.
2019. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Szerintem azért nem ugyanaz mert én pl nem zárnám ki azért a lányt csak azért mert zárkózottabb. A súlyfölösleges férfiak se kellenek a nőknek akkor se ha nagy szájuk van..
2019. jún. 15. 14:12
 3/32 anonim ***** válasza:
44%
Számomra kizáró tényező. Eleve negatív számomra az, ha egy ember zárkózott, nem akar nyitni a világ felé és csak elvan a kis világában.
2019. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

#2


Erre mennyi cáfolat létezik, elég sok naaaagyon kövér férfi van egész jó nőkkel, nem is értem hogyan csinálják, igaz nem "csajozásdiból", hanem komolyabban. Mindig a pénz lenne az ok csak? Még ezt sem hinném.


#Alapkérdés


Mindenki másnak is azok vagyunk egy kicsit, bár nekem sok futó ismerettségem van, bár ezek többsége munkahelyi :D De akkor is, még ezek ellenére is vannak olyanok akik ilyen "munkahelyi cimborák" kb. Ellenszenvesnek azok tartanak akikkel nem állok szóba, mert nem lenne jó vége és eleve taszít a várható személyiségük (kidobóember-alkatú nő, múmiaszerű nyugdíjközeli asszony, vörösfejű, láthatóan "iszogatós", kopasz férfi stb.).


De komolyabban senkit nem érdekelnék sosem, ezt el kell fogadjam :) Ez van, majdcsak találok valami boldogságot ezen a világon - bár nem hiszem.

2019. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
13%
Az ég kék?
2019. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, hogy mit értenek pontosan az alatt, hogy "nyitni a világ felé". Én nagyon gátlásos vagyok, de el tudnék beszélgetni valakivel, csak nincsen kivel. Otthon szeretek lenni, ha azt jelenti a nyitás, hogy állandóan jönni-menni, nyüzsögni, hát ez nekem egyáltalán nem megy. Ha valahonnan hazajövök, főleg ha valahol sokat kell esetleg beszélni valakivel, akkor nagyon kimerülök, nagyon le tud szívni. De ez nem pont olyan, mint a fizikai fáradtság, csak hasonlónak tűnik. Nekem ez lenézőnek tűnik, hogy "elvan a maga kis világában". Ilyeneket azok mondanak, akik nem tudják, hogy miféle küzdelmet vívnak ezek az emberek belül a lelkükben. Persze ez kifelé nem látszik, ha nem beszélünk róla, meg kintről eleve nem is lehet belátni a lakásba, nemhogy a lelkünket. Befelé élni mindig unalmasabb, de csak látszatra, mint mindig mások előtt legyeskedni. Az a nagy baj, hogy így meg van halva az ember társas élete. Most nem is a nőkre gondolok, mert az teljesen reménytelen, hanem arra, hogy ennyire azért én sem szeretek egyedül lenni. Jó lenne néha az ilyen embereknek is valamilyen társaság. Ami meg a nőket illeti, az a nagy baj, hogy úgy kell élni, hogy sajnos ugyanúgy vágyik rájuk az ember, mint bárki, azzal a nagy különbséggel, hogy ebből semmi sem teljesül. Az lenne az igazságos, ha az ilyen magunkfajta emberekben nem lenne nemi vágy.
2019. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként megfigyeltem ezt a kettős mércét, hogyha mi vagyunk ilyenek, azt általában nem fogadják el a nők, de fordítva ez nem így van, sokkal nagyobb az elfogadási arány a férfiak részéről.
2019. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
12%
Nálam is kizáró tényező. Az eddigi önmagukat ilyennek valló itteni kérdezőkről számomra rövid idő után egyértelműen kiderült, hogy az én értékrendem szerint sikítanivalóan buták. Én meg nem csak nem tudnék, de nem is lennék hajlandó semmit sem kezdeni az ilyen szociális és önismereti fogyatékosokkal.
2019. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Utolsó te baromi előítéletes vagy. Engem pl azért mondanak zárkózottnak mert nem járok bulizni de mivel nem piálok engem nem is érdekel. Amúgy ha lenne csajom vele bárhova elmennék csak sajnos a mai világban ilyen buta előítéletes nőkből egyre több van hála a médiának.
2019. jún. 15. 16:13
 10/32 anonim ***** válasza:
0%

"ha azt jelenti a nyitás, hogy állandóan jönni-menni, nyüzsögni"


Egyáltalán nem ezt jelenti. Ha tényleg ennyire csak a végletekben vagy képes gondolkodni, akkor nálad valami nagyon csúnya fóbia lehet a képben.

2019. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!