Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az,ha egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,ha egy rendes férfi foglalkozni akar egy nővel azt leszarják de ha egy kög kihasználja őket meg síránkoznak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 16:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
2%

"Na itt is van jó sok fura ember...."


Ezt az azok-sem-jobbak szöveget a nők azért tolják, mert ezzel próbálják magukkal elhitetni, hogy nem ők hozzák ugyanazt a pocsék döntést, újra és újra, hanem a férfiak mind "olyanok" és ők az áldozatok.


Amúgy meg visszatérve a kérdésedre, azért van ez, mert a nők ösztönszintű szexuális vonzalmat nagyon nem azokért a férfiak iránt éreznek, akik papíron ideálisak lennének egy hosszútávú, tartalmas kapcsolathoz. Ezekkel a férfiakkal a nők kényszerűségből akkor kezdenek el foglalkozni, amikor az időnyomás miatt már kénytelenek belátni, azokkal a férfiakkal, akik valóban bejönnek nekik, egyszerűen képtelenség bármire is jutni.

2020. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
38%

Akkor egy rendes férfi, aki tudja magáról, hogy rendes, hiszen erre törekszik, mégis hogy jellemezze magát, ha kérdezik, ti szerencsecsomagok?

"egyed" az öreganyád térde kalács...

2020. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te csak olyan nőket ismersz, akiket a köcsögök kihasználnak? Jobban meg kéne válogatnod a nőismerőseidet. Te is olyan nők után loholsz, akik leszarnak, és miattuk sajnálkozol.
2020. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%

"Akkor egy rendes férfi, aki tudja magáról, hogy rendes, hiszen erre törekszik, mégis hogy jellemezze magát, ha kérdezik, ti szerencsecsomagok?"


Általában nem rendes. Sehogy ne jellemezd magad, mert az önjellemzés nagyon ritkán fedi a valóságot.

Rendes, ja. Utoljára magát rendes pasinak nevező egyén egy kis gátlásos fiú volt, és amikor rájött, hogy hiába sír nekem, nem fogok szánalomból szexelni vele, akkor átment először passzív agresszívbe, majd nyílt agresszívbe, és máris utolsó gec| nyelő r|banc lettem. Na ő is egy "rendes" fiú volt.

2020. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
43%

Jó, de ettől függetlenül a rendes jelentése rendes. Aki azt mondja, hogy rendes, miközben nem az, az se nem rendes, se nem rendetlen, hanem hazug.


Te egyébként rendes lány vagy vagy szerényen bekategorizálnád magad, "g@cinyelő labancnak" hogy azt higyjék te egy rendes lány vagy, aki még vicces is?

2020. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 VincentLaw ***** válasza:

#14

Az a baj, hogy csak a te oldaladat látjuk a véleményed szerint. A pasi oldaláról nem tudunk semmit. Gondolok itt olyanra, hogy ha éveken át húztad csak az agyát, amolyan 'papírzsepinek' jó volt, és neki öntötted ki a lelkedet, hogy már megint ez meg az, így meg úgy átvert, egy idő után elszakadhat a cérna a srácnál is. Ez kb az is lehet, amikor panaszkodnak a lányok a friendzone - olt barátjuknak, hogy "az összes srác csak kihasználja őket", mire a srác gondolja magában, hogy "itt vagyok ám én is". Csak hát az ilyen srácok csak a lelkizésre jók.


Persze nem mondom, hogy a te esetedben így történt, mert nem ismerem semennyire sem a sztoridat, ez csak szimplán egy fikció. A fikció annyiban valós, hogy konkrétan ez velem lejátszódott, hogy én voltam a 'papírzsepi' éveken keresztül valakinek, és mikor meguntam ezt a dolgot, mert láttam, hogy tőlem baromira nem akar semmit, de jó vagyok akkor, amikor épp lelkizni kell, vagy unatkozik, és mondtam neki konkrétan, hogy többet szeretnék, mert nekem ez így nem pálya, ami van. Aztán végül az lett, hogy megszakítottam vele minden kapcsolatot. Gondolom az ő szemével én is az a "rendes" fiú vagyok, akit felhoztál példának az esetedben, habár én nem r*bancoztam le soha, szimplán csak a figyelmemet megvontam tőle.

2020. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Már tudom miért tart ott az emberiség ahol tart elég csak olvasgatni.Olyan ez mint a tv adás ha jó műsorok lennének benne senki sem nézné de mivel tele van minden szarral faljátok,idióták :)
2020. jún. 29. 00:54
 18/21 A kérdező kommentje:
Jó páran félre értették,nem azt írtam,hogy azt mondja magáról valaki,hogy rendes hanem ha tényleg rendes és nem egoistán magáról mondóan rendes.
2020. jún. 29. 00:57
 19/21 A kérdező kommentje:
A normálisan hozzászólóknak köszönöm a normális hozzáállást.
2020. jún. 29. 01:00
 20/21 A kérdező kommentje:

16/


Jól tetted az az idő is amit rá fordítottál csak kidobás volt a semmibe.Hagy szívassa magát az idiótákkal megérdemli,meg a többi is.

2020. jún. 29. 01:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!