Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ki a nagyobb nőgyűlölő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki a nagyobb nőgyűlölő a kettő közül?

Figyelt kérdés

Adonisz Ádám: Ryan Gosling külsejű menő srác, mindig nagyon népszerű a nők körében, de férfitársaságban olyan lekezelően beszél róluk, amire mindenki felszisszen. Ilyen mondatok hagyják el a száját:


"A feje nem szép. Maximum hátulról pakolnám meg szopatnám... sötétben... nagyon sötétben. Az olyanoknak való, mint a Laci, neki talán van esélye nála.


Nyilvánosan megszégyenít lányokat, ment oda hozzá a dohányzóból a lány: "Ne adj puszit, bűzlik a szád. Mondtam, hogy használj tictacot, nem tanulsz soha." - "Most miért kell így bunkózni?" "Ha bunkóztam volna azt mondtam volna, hogy fogazol, de nem akartalak megszégyeníteni a barátaim előtt, hátha valakinek még jó leszel." majd a lány sírva fakadt és elszaladt.


"Meghúznám, de mindig a pufi barátnőjével van, össze vannak nőve. Ha a Geri vállalná a harci feladatot, úgyis szeret dömperekkel játszani, hogy leválasztja róla, ha kell pajszerral, akkor rámennék a kis vöröskére. Olyan szép szája van, megtanítanám, hogyan kell segglyukat nyalni.


Apropó, s...gglyuk... Múltkor volt fix barátnője majdnem fél évig. Kolléga viccelődött vele, hogy "lassan kezdesz papuccsá válni, te mész a csaj elé..." épp odaért a csaja "Ez elé a tündér elé bármikor bárhova. Kinyalja a s...gem. Szó szerint... Megissza a pisimet és még azt is engedi, hogy más lányokat húzogassak, tudja hogy őt szeretem."


A lány szégyellte magát "Most miért kell kiteregetni a magánéletünket? Hogy lehetsz ilyen bunkó? Örülnél, ha én is kiteregetném?" "Na gyerünk, mondj rólam valami terhelőt..." "Ezek után már... Nem tudok..." "Na látod, tökéletes vagyok." (mindenki röhögött, még a csaj is elmosolyodott) "Ha a barátaid bárkinek elárulják..." "Nem fogják... olyanokat tudnak rólam, amit még az Interpol sem..."


Incel Vince: Külsőre soha nem tetszett egyetlen nőnek sem és ezen az sem változtatott, hogy sportos lett a teste és stabil egzisztenciát épített. Utóbbira is maximum érdekből jöttek volna. Kb. 20-as évei elejéig nagyon kedves, aranyos, udvarias és tisztelettudó volt a lányokkal, volt sok lány barátja, de egyik sem akart tőle többet. Akkor kezdett el egyre depressziósabb lenni, emiatt elzárkózni a külvilágtól és felvenni egy elhatárolódó (nem bunkó) stílust a lányokkal szemben, mert nem bírna elviselni több lelki fájdalmat.


Nem tud olyat mondani, amiért ne bántást kapna még egy névtelen oldalon sem. Csak arra vágyna, hogy őszintén szeresse valaki őszinte érzelmekkel. Úgy vádaskodik mindenki vele szemben, hogy nem is ismeri. Mintha egy kalapból húzogatnák elő az előítéleteket és azzal szórnák.



2020. jún. 30. 14:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Adonisz Ádám és Incel Vince :D:D:D ez k*rva nagy
2020. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Az első típus egy alja bunkó, ezt te is tudod, a nők is tudják. Ez a típus csak a butácska jócsajokra hajt, mert csak azok vannak mellette. Sajnálom, hogy irigyled a kalandjait. Ha normális nőre vágynál, lenne aki szeret, mert a normális nők hasonló férfira vágynak, mint a második.
2020. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
31%
Úgy is az Incel Vince lesz itt a hibás, Ádámkának mindent elnéznek a nők mert egy f..om adonisz, ez van sajnos. Akárhogy megalázza őket, nem az fog lejönni a nők 99,8%-nak, hogy mekkora egy gyökér, hanem picsognak utána, hogy milyen helyes, bárcsak velem töltené az éjszakát legalább. Ez van, tapasztalat. Jól nézel ki akkor mindegy, hogy milyen bunkó vagy, lesz kapcsolatod is, vagy szeypartenered is, ha rosszul nézel ki, mindegy, hogy milyen rendes, humoros, kedves vagy, vagy akár rámenős, senkinek nem fogsz kelleni, akár idegeneknél, akár baráti körben próbálkozol. Lefognak építeni ilyen átlátszó szöveggel, hogy ne rontsuk el a barátságot, egy hét mulva mwg azt veszed észre, hogy a baráti körből már össze is jött egy másik sráccal, érdekes vele nem rontja el a barátságot. Ennyit erről az egész párkapcsolatosdiról. Jó tré játék, ha előnytelen külsővel lép pályára az ember.
2020. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
64%

Az első srácnak komoly lelki törése van, nem gyűlöl ő senkit csak nagyon durván lelki nyomorékká tette valamilyen negatív esemény vagy szeretethiány. Vagy egyszerűen csak nagyon gyerek még, azt hiszi menő villogni a nőgyűlölettel a haverok előtt. Azt persze nem tudja, hogy a háta mögött mindenki lenézi, hogy mekkora gyökér.

A második meg szintén úgy ahogy van felejtős, kéne a francnak. Mindenkit érnek sérülések meg egy csomó szar mégse lesz egy megkeseredett bunkó valami. Ha Vincénknek lenne bármilyen valós belső értéke bőven lett volna barátnője. Inkább azon kéne elgondolkoznia, hogy fejlessze magát.

Szóval tök mindegy melyik gyűlöli jobban a nőket. Mindegyik típustól menekülni kell, tök alkalmatlanok kapcsolatra.

2020. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
29%
#4 mi az a "bármilyen" valós belső érték ami miatt lehet valakinek barátnője? Például?
2020. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
55%
Az első menő csávó, a második rohadt mocskos szemét nőgyűlölő gec__ csak nézd meg az itteni kommenteket. A második típust senki semmibe se nézi, megvetik, belerugnak még egyet.
2020. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
39%
Nem fog tudni példát írni olyan belső értékre, amely segítségével egy előnytelen külsejű férfinak lesz kapcsolata, mert ilyen egyszerűen nincs. Ez csak ilyen közhely puffogtatás, hogy inkább a belső számít, csak az a baj, hogy kb. 21 éven át nem ezt tapasztaltam, pedig sok helyen sok féle nőnél próbálkoztam. B..szhattam akármilyen jó humorom volt, akárhogy megnevettem a lányokat, el is lehetett velem beszélgetni akár komolyabb dolgokról is. Semmi. Aki meg ugye jóképű, annak elég kb. megjelennie valahol, ki se nyitja a pofáját, már is "szerelmes" belé vagy 2-3 nő minimum, csak mert jól néz ki. Sokadjára leírom, jó külső = biztos kapcsolat, rossz külső = eélytelen a kapcsolatra.
2020. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyformák lesznek idővel.


Először a 2-eske a legerősebben nőgyűlölő, majd miután évek múlva impotenssé válik a "falu bikája" becsatlakozik hozzá. Így párban fognak szépen lassan idős nyugdíjasként emlékezni a hajdanán volt dolgokra.

2020. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
56%

#7 "Nem fog tudni példát írni olyan belső értékre, amely segítségével egy előnytelen külsejű férfinak lesz kapcsolata, mert ilyen egyszerűen nincs."


Igen, ezért kérdeztem. :D Szerintem ez az egész úgy működik, ha a külsőd megüt egy szintet azaz tetszel valamennyire az adott lánynak, onnantól számít a belső is. Addig viszont nem.

2020. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%

9 *Nem fog tudni példát írni olyan belső értékre, amely segítségével egy előnytelen külsejű férfinak lesz kapcsolata, mert ilyen egyszerűen nincs."


De van.:D

2020. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!