Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem rosszul esne egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem rosszul esne egy olyan nővel összejönni, akinek már volt 10 pasija, akkor fordítva miért nem így van?

Figyelt kérdés

Szűz férfi vagyok na és? Szerintem legalább senki sem féltékenykedhet, hogy ezt húztam meg azt húztam meg, és hogy mikor?


Én sem tudom egy csajról szűze vagy 10 feletti pasija volt. Ha viszont megtudnám megdöngették már 10-en valószínűleg a kedvem is elmenne a nőtől.


Azt meg nem bánnám ha szűz. Ez senkire sincs ráírva és rám sem. Azt sem bánnám ha max 2 pasija volt, mert senki sem találja meg az igazit elsőre.


Mondta már rám egy fiatal 22 éves lány hogy tuti foglalt vagyok és nem érdeklem, pedig nőt még csak monitoron láttam.


Az hogy miért vagyok szűz egyértelmű. Azért mert szinte sehová sem járok csak munkába és haza. Diszkóban meg életem alatt sosem voltam. Se partizgatni.


Ettől a kinézetemmel nincs gond és a nők 90%-a el sem hinné nem láttam még puncit.


Viszont az nagyon rossz érzés mikor azt olvasom szűz pasi a kutyának sem kell...


29 éves szűz / F



2020. jún. 30. 15:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Én örülnék egy szűz férfinak, én is szűz vagyok amúgy. :)
2020. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Hihetetlen pillanatnak lehetünk tanúi :)
2020. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%

Ez van, neked nem kell olyan nő, akinek volt 10 exe, a nőknek meg nem kell egy tapasztalatlan szűz pasi....

N27

2020. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nincs baj vele, ha valaki szűz. Én eddig egy férfival voltam és nagyon zavar, ha ismerkedés közben kiderül, hogy túl sok nővel volt a másik, illetve főleg az, ha nem barátnők voltak, hanem "csak szex". Nekem ettől valahogy elmegy a kedvem.

30N

2020. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
Ezzel nem tudsz mit csinálni. Ez olyan, mint amikor pályakezdőként kell 5 év tapasztalat. Nem lehet a barinők előtt felvágni olyan férfival, aki nem kell(ett) minimum x nőnek. A hármas is gondolom elvárja, hogy a férfi már születésekor ne legyen szűz. Gondolom ő maga egy igazi szexistennő és így jogosan várja el amit.
2020. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Majd amikor elengeded az ilyen hülyeségeket, talán már nem leszel sokáig szűz...


F

2020. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem kezeltesd magad.
2020. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Én is csak azt tudom mondani, hogy amikor majd nem felesleges hülyeségekkel foglalkozol, na majd akkor elveszted a szüzességed.

Miért kell egyáltalán tudni ismerkedésnél, hogy a másik hány emberrel volt?

2020. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
Le lehet pontozni, de attól még sajnos igaz marad, amit írtam.
2020. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Hello béjbi, betanítsalak? Nekem már volt kb. 15 ágyasom. N
2020. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!