Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy béna pasik ki vannak akadva, hogy nem tudnak összejönni jó csajokkal illetve fordítva, béna lányok jó pasikkal? És még nekik áll feljebb! (BŐVEBBEN LENN! )

Figyelt kérdés

Egy kérdésbe elég nehéz megfogalmazni.

Szóval arról van szó, hogy nagyon nem értek azzal egyet amikor béna, szerencsétlen, ronda pasik fel vannak háborodva, hogy a csinos, szép lányok miért nem figyelnek rájuk.

Illetve a csúnya, szerencsétlen lányok, hogy a jó pasik rájuk sem bagóznak.

Az utóbbi is nagyon megdöbbentő, de szerintem az első még gázabb.


Persze ha két ember szereti egymást, akarja egymást, akkor már mindegy, hogy ki milyen, hogy néz ki.

Viszont azzal nagyon nem értek egyet, hogy mit vannak kiakadva egyesek, akikre érthető okokból a valamire való nők nem figyelnek.


Addig rendben is van, hogy a saját megjelenésüktől, stílusuktól függetlenül látják, tudják, hogy ki néz ki jól és szép lányok jönnek be, de legyen már önkritikájuk és legalább ne hőbörögjenek!


A kérdés a párkapcsolat és a szexualitás kategóriába is belefért volna, mert mindkettőre vonatkozik.


2010. júl. 2. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
én azon háborodok fel néha hogy látok egy 150kg-os csávót. orbitális sörhassal. és mellete meg egy álomjóbomba nő. akit elfogadnék magammellé életem végéig. kézen fogva sétálnak. na ez engem nagyon zavar. akkor ez hogyis van?:O
2010. júl. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan tudják, hogy milyenek, csak nem tudják elfogadni önmagukat, ez pökhendiségben, nagyképűségben, hőbörgésben nyilvánul meg. Önkritika nuku, egyszerűen bebeszélik maguknak, hogy ők az ászok...nagyot koppan akkor, s azután elhallgat (vagy nem)...
2010. júl. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Az elsőnek: money money money...
2010. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem tehet hogy esetleg csúnya, hanem csak arról ha igénytelen vagy buta.
2010. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, ezt én sem értem! Ráadásul, még ők vannak kiakadva, h mi milyen szemetek vagyunk (Ne értsd félre, nem vagyok elszállva magamtól, csak már én is vagy 100x megkaptam, hogy milyen egy szemét vagyok, hogy valakinek a külseje miatt esélyt sem adok)Pedig nem arról van szó, hogy jobbnak tartom magam, hanem, hogy minimálisan sem vonzódok az adott palihoz és ezért nem is akarom, hogy próbálkozzon nálam.

19/L

2010. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

23:26


Igen, ez pénzkérdés. Az más ügy. Most nem az ilyen érdekkapcsolatokról beszélek.


___________


Tényleg azt kellene belátni, hogy ez nem szemétkedés. Azzal nem értek egyet, hogy lenézze aki rosszabbul néz ki vagy, hogy bunkózzon vele, megalázza.

De meg kellene érteni, hogy egy szép cica (a cica nem rossz értelemben véve) nem fog egy ronda arcú, ronda testű pasival járni, mivel vannak igényei, jogos igényei.

Ezt meg kellene érteni.

2010. júl. 2. 23:35
 7/14 anonim ***** válasza:

én már csak röhögök az ilyenen.

ha ekkora nyomorék, h nem bírja felfogni ésszel, hogy egy bomba csaj nem fog csak úgy odamenni hozzá, akkor álmodozzon csak!


komolyan, ezek a fiúk annyira szánalmasak.

2010. júl. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De még így is soknál látom, h van barátja/barátnője. Nekem meg nincs T^T Igaz a párjuk sem valami húú, de akkoris. *depi depi*
2010. júl. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy nem lesz soha barátnőjük, dehogynem lehet, van akinek nem is kevés.

Csak nem jó csajok.


Nem is azzal van a baj, hogy szép és csinos lányok jönnek be nekik is, ez természetes.

Hogy próbálkoznak, még talán arra is azt mondom, hogy oké.

De, hogy amikor visszautasítást kapnak (teljesen jogosan), akkor nekik áll feljebb, a lányt szidják és gyűlölök azokat a férfiakat akiket nem utasítanak vissza, na az felháborító.

2010. júl. 3. 09:57
 10/14 anonim ***** válasza:
sztem ez általánosítás, a szépfiúkat is visszautasítják és ők is ugyan úgy anyáznak utána... szal a véleményem: mindenki fogadja el ha visszautasítják azért, mert nem jön be nekik a srác. ez az élet rendje ez tiszta sor, nincs ezzel semmi baj. ha csúnya vagy ha szép, akkor is lesz akinek nem jössz be és hiába reklamálsz.
2010. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!