Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már kellemetlen élményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már kellemetlen élményetek, mikor egy ismerősötök megtudta, hogy fenn vagytok társkeresőn?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem is érdekel, mert manapság bárki, bármikor felrakhat bárkit a tudta, és hozzájárulása nélkül.
2020. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi ebben a kellemetlen?
2020. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam regisztrálok, de cikinek érzem. Mintha nem kellenék senkinek és reklámozni kellene magam (ami részben igaz).
2020. jún. 30. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
3 Szerintem felesleges, tényleg a legalja az ismerkedésnek, és végtelenül válogatlan selejt az egész manapság, amit elnéztem, és olvasgattam róla emberek komentjei alapján.
2020. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Én nem vagyok társkeresőn, én is cikinek érzem. :D
2020. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Még anno gimiben egy évfolyamtársam sikeresen bebuktatott az osztály előtt,hogy fent voltam ilyen oldalon.Na most ebben még nem is lett volna semmi,ha nem vagyok rohadt csúnya nő és nem tudja rólam mindenki,hogy még randim sem volt,ehhez képest társkeresőzök.Kellemetlen élmény volt.

2020. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is láttam már több ismerősömet társkeresőn,meg sextárskeresőn, még sem nézek rájuk másképp.
2020. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt aki elküldte messengeren kepernyofoton a tinderemet. De o is azert latta mert ugyanugy fent volt, de amúgy sem ereztem gáznak. Szerintem semmi ciki sincs a netes társkeresésben.
2020. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Megmondom hogy az is csak egy eszköz aztán kész.
2020. júl. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!