Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kisebb varosban/faluban élők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb varosban/faluban élők hol ismerkedtek élőben, vagy leginkább hol próbálkoztok kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Neten vagy inkább mas helyeken? Ahol közbe jön?
2020. júl. 1. 16:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Élőben sehol, mert lehetőség nincs. Melóban csupa férfiak, a környék meg elöregedett és "kisebbségiesedett" szép szóval. Szóval maradt a net.
2020. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Internet. Én is onnan ismertem meg a férjem,de onnan voltak régebben is kapcsolataim, sőt férjemnek is. Helyben nem talált senki megfelelőt,pedig ő bulizni is járt,én meg nem jártam el szinte sehova,nem vagyok nagy társasági nyitott ember, ezért az internet maradt lehetőségnek. Ez egy tök jó lehetőség,csak minél hamarabb találkozni kell az illetőkkel.
2020. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!