Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi ideig kell próbálkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig kell próbálkozni?

Figyelt kérdés

Sajnos többször is jártam már úgy, hogy azért nem sikerült összejönnöm egy kiszemelttel, mert nem voltam elég kitartó. Illetve nem is így mondanám, inkább nem voltam elég rámenős vagy épp túl rámenős voltam.

Legutóbb úgy jártam, hogy egy félreértés miatt nem voltam elég rámenős (nekem úgy jött le, hogy max barátkozni akar). Most viszont megtudtam, hogy igenis többet akart volna mint barátság. Itt szerintem mindketten hibáztunk, ő nem volt elég egyértelmű, hogy mit akar én pedig rosszul értelmeztem és emiatt túl korán feladtam.


A kérdésnek két része lenne.

1, általában mennyi ideig szoktatok próbálkozni amíg összejöttök a kiszemelt nővel? Mennyi idő után adjátok fel? Próbálkozás alatt én rendszeres kommunikációt és randikat értek.


2, akiről írtam, vele érdemes lenne még próbálkozni? Nem gáz ha hónapokkal később újra elkezdek próbálkozni?

Szóval úgy nézett ki a dolog, hogy beszélgettünk online (ez sosem volt az erősségem), aztán pár alkalommal találkoztunk személyesen is ott már sokkal jobb volt a kommunikáció. Ennek ellenére én úgy éreztem, hogy maximum barátként kezel és ennek megfelelően semmi testi kontakt nem történt. Én emiatt fel is adtam és azóta nem beszéltünk.


Kinek mi a véleménye, mit tegyek?


21/F



2020. febr. 23. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Nehéz ügy...az egyik kifogás, hogy nem vagy elég kitartó, a másik meg, hogy túl nyomulós. De ne aggódj, aki érez valamit irántad, az nem ilyen hülye szabályok alapján fog dönteni. Éppen ezért szerintem ugyanennél a lánynál nincs értelme, kommunikálni sem képes.

Az első kérdésre nem tudok válaszolni, mivel nem hajtok senkire próba-szerencse alapon, csak olyanra, aki kell. Ekkor 3-6 hónap az ismerkedés. Olyannak, aki csak dugni akar, soknak tűnhet, de érdemes rászánni az időt.

2020. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

3 hónap az reális feltéve ha tényleg komolyak a szándékok, 6 hónapig már nem biztos, hogy probálkoznék. Leginkább attól függ látok-e előrelépést. Ha még 4 hónap után is ugyanott tartunk akkor nem húznám el 6 hónapig. De ha van reális esélyem csak esetleg zárkózottabb akkor probálkoznék.


Ennél a lánynál az a problémám, hogy nem csak is kizárólag az egyikünk hibája így nehéz elengedni. Ha valamit totálisan elrontottam volna (vagy ő rontotta volna el), akkor könnyebb lenne elfogadni, hogy ennyi volt.


Online kommunikáció volt a legnagyobb nehézség egyébként. Elég passzívnak tűnt, érdeklődőnek sem nevezném. Élőben viszont mintha egy másik ember lett volna, gyakorlatilag többet beszélt mint én és nem csak magát fényezte hanem érdeklődve oda-vissza beszélgetés zajlott. Csak hiába sikerült jól a randi, utána írásban nem tudtuk folytatni. Most pedig kiderült, hogy elvileg annyi baja volt csak, hogy nem voltam kitartóbb. Csak ugye mire fel legyen az ember kitartó ha esélytelennek látja a dolgot?


Én úgy vagyok vele, hogy egy próbát megérne, mert egyébként egy csinos, szimpatikus lány. Viszont nem tudom mennyire lenne ciki ennyi idő után a “semmiből” írni neki. Egyáltalán mit lehet írni “újrakezdésnek”?

Mert azért nem 2 nap telt el, hogy nem beszéltünk.

2020. febr. 23. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Between -1 and 0

sec. :D

2020. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!