Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit kellett volna reagálni?...

Mit kellett volna reagálni? jól tettem vagy bunkó dolog volt?

Figyelt kérdés

barátnőimmel beültünk egy pizzazóba kajáltunk, dumálunk, majd egyszer a srác aki régebb óta tetszik és újabban úgy gondoltam én is érdeklem talán ,jött be a barátnőjével kézenfogva és ültek le egy hozzánk közel eső asztalhoz.

nagyon nem tudtam mit is mondjak vagy tegyek, vegyem észre vagy sem. mikor indultunk muszáj volt az asztauknal eljonni, így látott.

ráköszöntem mosolyogtam, direkt, h lassa h látom.

látszott rajta h kellemetlenül érzi magát a barátnője előtt.

jól tettem?



2020. jún. 17. 18:54
 1/5 anonim válasza:

Ha már beszélgettetek, és ismeritek egymást, akkor alap dolog a köszönés. Szóval semmi gáz.



De ha ő azt se tudja ki vagy, akkor sem gáz, csak neki kellemetlen, ha a barátnője féltékeny típus és magyarázkodhat majd.

2020. jún. 17. 19:00
 2/5 anonim válasza:
Már miért lenne bunkó dolog egy köszönés?
2020. jún. 17. 20:02
 3/5 anonim válasza:
A barátnője miatt a mosolyt lehet elhagyhattad volna.
2020. jún. 17. 22:37
 4/5 A kérdező kommentje:

eddig egyszer sem mondta h lenne barátnője. sőt pont azt mondta 1 hete is kabé h. egyedül van ö is.. és próbált nyomulni.

a kis csajjal akivel láttam nem úgy tünt h új kapcsolat elején lenének

2020. jún. 18. 21:25
 5/5 anonim válasza:

Köszönés sose bunkó, főleg ha ismered a srácot.


De te meg előre nem tudtad, hogy az a csaj a "párja". De akkor sem gáz.

2020. jún. 18. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!