Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Működhet egy 27 éves nővél és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy 27 éves nővél és egy 64 éves férfival hosszú párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Apukám újított be egy aranyos nővel aki 27 éves... Család csak nézi hogy miért de állítólag jól megértik egymást
2020. júl. 3. 09:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Ez beteges 😅😅😅

Nem fog működni. Apád legyen nagyon óvatos

2020. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Persze, ha a papának sok pénze van, és támogatja is a kis hölgyet.
2020. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1. Igen mi is félünk, pláne nem egy csúnya lány én szívesen össze jönnék vele 😁😁
2020. júl. 3. 09:08
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Hát hosszú semmiképpen sem, mert a bácsi fél lábbal már a temetőben van.
2020. júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

"én szívesen össze jönnék vele"

Ezek után? Apádra ütöttél...

2020. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Szerinted egy 27 éves nőnek egy 64 éves férfival mi közös témája lehet? A műköröm, a Louis Vuitton táska, a 10 deka parizer a Coopban? Kajak nem értem az ilyen nőket, de férfiakat sem. Le sem tudja qrni rendesen.

32F

2020. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Apukám magyar és filozófia tanár, a lány szociológus, szóval azért lehet közös téma.. Szociológia filozófia közel áll egymáshoz
2020. júl. 3. 09:44
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Hosszú távon szinte kizárt...
2020. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Gyerekvállalás kilőve - apukád 80 felett lenne, mikor a gyerek érettségizne. Szex - hát, akárki akármit mond, egy 64 éves embernek, bármennyire is fitt, kisebb a szexuális igénye, mint egy 27 évesnek. Közös programok - nem valószínű, hogy egy hatvan feletti ember szívesen járna koncertekre, fesztiválokra, bulizni, míg ez egy 27 évesnél még elég fontos igény szokott lenni.

Marad a szociológia meg filozófia, ami egy hosszú távú, jól működő kapcsolathoz azért elég kevés.

2020. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, az adott két emberen múlik, mik a prioritásaik, mennyire tudnak kompromisszumot kötni...

"Közös programok - nem valószínű, hogy egy hatvan feletti ember szívesen járna koncertekre, fesztiválokra, bulizni" - az ilyen általánosításokkal meg nem kell törődni... ezek valójában abszolút nem életkor-függő dolgok. (én ugyan még csak 56 vagyok, de nagyobb az igényem az ilyesmikre, mint a jóval fiatalabb páromnak.)

2020. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!