Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felnőtt szűzként működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt szűzként működhet komoly párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Végre úgy érzem tetszem egy igazán vonzó nőnek és elég jól sikerült az első randim. A helyzet az, hogy nem volt még csajom, nem csókolóztam még. A lány komoly párkapcsolatot szeretne, több kapcsolaton túl van.

Az lenne a kérdésem, hogy a racionalista gondolkodás mennyire működhet gyakorlatban? Szeretnék én is komoly párkapcsolatot, már tini koromban is ezt kerestem, de sokszor azt hallom, hogy előtte kikellett volna élnem magam, már tini koromban kellett volna kapcsolatban lennem. Tiniként későn érő típus voltam és nem voltak lehetőségeim.


2018. márc. 17. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Felnőtt szűzként nem. Dehát úgysem leszel sokáig az.
2018. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Derwer ***** válasza:
53%

Nekem működik...

Bár az is tény, hogy rengeteg mindent tanulnod kell, és sajnos ő fogja elszenvedni a hibákat, neki kell türelmesebbnek lennie.

Ez neki is lehetőség amúgy, mert neked nincsenek korábbi beidegződéseid...

2018. márc. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

1# +1

Nincs összefüggés.

2018. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Amennyiben nem ragaszkodsz a szüzességedhez, úgy igen. :)


Nekem amikor szűz volt (szintén a sokadik kapcsolatom volt már), én szerettem volna komolyabbat. Ő nem akart...

Ez a ki kellett volna élned magad meg szerintem úgy hülyeség ahogy van. Nem mindenki erre vágyik, van akinek csak érzelmekkel megy. Ez akkor lehet gond ha majd évek múlva, család mellett érzed azt hogy valami kimaradt, és elkezded pótolni...

N

2018. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk működik :D
2018. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

Olyan lesz, amilyennek te megteremted. Nem kell mások világát megvalósítanod a sajátodként. Az életnek nincsenek íratlan szabályai.

Hasonló vagyok én is. 25 évesen szűz, nem is csókolóztam soha, de én már a saját világomat élem, éppen ezért nem érdekel, hogy mások szerint ki kéne élnem magam meg ilyenek. Igazából pont azért fog ez nálad gondot okozni, mármint hogy ki kéne élned magad, mert te magad is elhiszed, és ezáltal megteremted magadnak. Minden ember maga teremti a valóságát. Ismerd ezt fel, és teremtsd meg a sajátodat. Amit gondolsz, amit magadba projektálsz, úgy fog alakulni az életed.

2018. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Prostizz egyet. Ha megtudja a tapasztalatlanságodat, lőttek az esélyeidnek.
2018. márc. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!