Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találkozhatnék valódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkozhatnék valódi romantikus lányokkal?

Figyelt kérdés
Akik szeretnek álmodozni.
2020. júl. 4. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Bárhol a világban, a romantikus lányoknak nincs külön gyülekezőhelyük. Ha aktívan ismerkedsz, előbb-utóbb biztos találsz olyan nőt, akire vágysz.
2020. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én például ilyen vagyok és a barátnőim többsége is. Nincs gyűjtőhelyünk, hiszen többségében más helyekre járunk és más érdeklődéseink vannak. Szerintem járj nyitott szemmel, a férfiaknál általában ritkább a romantikára való hajlam. Én például a romantikus barátomra egy színházban találtam rá.

Egyébként a romantikusság és álmodozás nem feltétlen jár együtt, bár rám mindkettő igaz.

22/L

2020. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

A nyári táborban!

De vigyázz mert azok még kiskorúak 😁

2020. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jósda, csak ne csodálkozz, hogy ha néha éjszaka megijedsz tőlük, mikor 100 évvel öregebbnek látod őket, ha felkapcsolod a villanyt:D
2020. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Leír két ostoba szót, erre a naivja már írja hogy ő ilyen... Szánalom a köbön!
2020. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!