Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki az, aki már megszokta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki már megszokta a bezártságot és már csak ezért sem akar többé senkit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én már megszoktam az egyedüllétet, plusz a karantén idején a bezártságot is. Valószínűleg egy igazi remete lettem, mert már senkit se tudnék elviselni. :)

2020. júl. 5. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Szar neked.
2020. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2%

Meg már puncira/kolbászra sem vágysz??

Mert ha így van akkor maradj csak szépen bezarkozva!

2020. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy nem akarok többé senkit, nem igaz, valaki azért jó lenne... De már olyan régóta vagyok egyedül, úgy, hogy még csak alakulóban sem volt semmi, hogy már nem tudnék mit kezdeni egy férfival (a szexen kívül :P), talán még zavarna is, hogy "mindig" itt van, foglalkozni kell vele, kerülgetni. Attól, hogy ide-oda mászkáljak vele vagy hogy mondjuk együtt intézzük el a bevásárlást, a különféle ügyeket, még a hajam is égnek áll.

Mondták is már nekem, hogy annyira "belemerevedtem" az egyedüllétbe, látszik és érzékelhető, hogy ez az alapprogramom. Tényleg... A legtöbb nőnek tizenéves kora óta van valamiféle kapcsolata, ezt szokják meg. Én meg azt, hogy sosem kellek, így nem vagyok együtt senkivel, futom a mindennapi kötelező köröket egyedül.

2020. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem érdekel egyik férfi sem,mind csak arra való másra nem
2020. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Jelen! Igazából nem hiányzik a megalázás a pasiktól, az árulások, csalódások. Igazi boldogságot egyik se tudott okozni, vagy csak ideig óráig aztán véget is ért.Nem hiányzik az, hogy mellettem még flörtöljön 25 nővel.
2020. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
5nél a pont. Felszedek mAjd valakit a szexre aztán mehet a picsába,mert többet nem ér egyik sem.
2020. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Szexre mindig kaphatóak.😀
2020. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Megszoktam már, hogy egyedül vagyok, de nyitott lennék egy kapcsolatra egy nővel. Valahogy sosem úgy alakul a dolog, hogy összejöjjön valakivel...
2020. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jelen, 35 F.
2020. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A megfelelő nővel nyitott lennék bármire, de nem hiszem, hogy van megfelelő nő. Attól meg irtózom, hogy mindenkinél bepróálkozzak, hátha összejön valami. Szóval nem az a célom, hogy "valami összejöjjön", hanem konkrétan egy komolym normális kapcsolat, ahol egyenrangú partnerek vagyunk, szeretjük, megbecsüljük egymást.
2020. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!