Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van olyan helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van olyan helyzetben nőként, hogy aki neki bejön (megvan a plusz) az nem akar kapcsolatot vele, illetve nem látja feleségeként, míg az olyan férfiak, akik kapcsolatot akarnának velünk ott meg nincs meg a kémia, illetve az a plusz, ami kell?

Figyelt kérdés
Állandóan ebbe futok bele, hogy nagy nehezen találok valakit, akiben megvan az a plusz, de ő meg nem velem képzeli a dolgokat, míg aki meg velem képzelné el ott meg egyszerűen nem tudom magamra erőltetni a dolgokat, hiába próbáltam, egyszerűen nem megy...

2020. jún. 26. 17:16
A kérdező szavazást indított:
Sokszor fordul elő velem
Soha nem fordul elő
Ritkán fordul elő
24 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

"az olyan férfiak, akik kapcsolatot akarnának velünk ott meg nincs meg a kémia, illetve az a plusz"

Nem véletlenül, mindennek oka van. Azért nincs meg a kémia velük, mert ők szeretnének kapcsolatot.

2020. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Azok a fránya nagy elvárások... Lennebb kellene engedni őket és nem csak a felső 5% után csorgatni a nyálad..
2020. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Előfordult ilyen párszor... Ezért is kezdtem el magamon dolgozni és minél több előnyös tulajdonságot felhalmozni, hogy minél szélesebb kör találjon vonzónak és minél több olyan dolog legyen bennem, amit a másikban vonzónak tartok. A hasonló hasonlót vonz elven haladtam kicsit és végülis bejött. Ha az ember sokak számára pozitív képet fest és jól is érzi magát azokkal a dolgokkal, amiket mások jónak tartanak benne, akkor szinte biztos, hogy akad olyan ember, aki neki is tetszik azok között, akiknek ő is szimpatikus.
2020. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2-es


Igen, vannak elvárásaim mint mindenki másnak, neked is. Miért lennék olyannal, akihez nem vonzódom, nem jön be a személyisége stb.?

2020. jún. 26. 17:25
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Mindenkinek vannak elvárásai nyílván, csak gondolom te a Mr. Tökéletest keresed, ami nincs, vagy már elhappolták előled a menő csajszik.
2020. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem a tökéleteset keresem, de manapság elég nehéz minőségi párt találni, ezt mások is mondják. Ha meg találsz ilyet valami nem fog stimmelni az ő részéről vagy egyéb tényezőkből kifolyólag.
2020. jún. 26. 17:30
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Hát mivel a nők többsége ugyanarra a pár férfira pályázik, ezt szinte törvényszerű.
2020. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, hogy a férfiak is hibásak lehetnek ebben? Biztosan a nők a hibásak...
2020. jún. 26. 17:43
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Igazad van, a férfiak a hibásak ezért, amiért a nők csak a legjobb férfiakat tartják elég jónak.
2020. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel én is így vagyok, kérdező.
2020. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!