Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy egy nőnek abszolút nem jön be a férfi, de a személyiségét megismerte megszerette és emiatt megszépül a szemében?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 12:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Utoljára ilyen a Szépség és a Szörnyeteg című mesében történt.
2020. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%
Biztos létezik ilyen, de még nem láttam. Fordítva viszont néhányszor már igen.
2020. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Csak mert ilyen helyzetben vagyok most.... Megismerkedtem egy nővel és bevallotta hogy baromira nem vonzódott hozzám de hogy mégis mert megszeretett valahogy kötődik hozzám.

Nem tudom mit csináljak adjak egy esélyt neki, van így értelme Egy kapcsolatnak

2020. júl. 5. 12:38
 4/25 anonim ***** válasza:
48%

Nem. Olyan létezik, hogy beéri a nő kevesebbel, tehát elfogadja, hogy a számára szükséges belső tulajdonságok maradéktalanul csak olyan emberben vannak meg, aki külsőre számára nem vonzó, de nem akar már tovább keresgélni. Ez a szomorú igazság.


Ezért van annyi olyan történet is, hogy ugyanaz a nő, akinek folyamatosan fáj a feje és hetente menstruál közben belemegy kalandokba vagy szeretőt tart.

2020. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%
Igen.
2020. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
Nekem egyik ismerősömmel történt ilyen. Egy srác próbálkozott nála de a csaj részéről off volt. Végül a személyiségével vette le a lábáról és még most is együtt vannak...Szerintem ilyen helyzetben fontos a kitartás, de csak diszkréten ha engedi.
2020. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
31%
4 Nagyon nagyon tévedsz.
2020. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező: Létező dolog, amit kérdezel. Ilyen esetben átlagon messze magasan kell értelmileg és érzelmileg lennie az adott illetőnek, még ha nem is végzett egyetemet..


A 6-osnál is pont van-nem is kicsi.

2020. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
Én is olyan férfivel vagyok 10+éve, aki évekig kerülgetett, soha eszembe sem jutott, hogy lehetne köztünk valami, aztán mégis megtörtént.
2020. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%

Velem ez volt. En no vagyok es egy piszok ronda ferfiba szerettem bele. Azonban el kell keseritselek, az o szemelyisege vegul kiderult megse annyira vonzo mint eloadta a kapcsolat elejen es sajnos a testiek teren es igenyessegben is elegge tovabb romlott az allapota. Tehat ha lusta vagy ahhoz, hogy sportolj es formazd legalabb a tested (mert nyilvan az arcunkon csk plasztikai sebesz vagy egy jo frizura tud dobni), akkor ne igazan bonyolodj bele ebbe a kapcsolatba.

Persze ha csinalsz neki gyorsan gyereket es elotte felesegul veszed es hagyod hogy kicait o is csufuljon es sok sok evig toroszd a lelkevel pint ugy mintaz elso szerelmes honapok idejen akkor hajra. Gyerek es hazassag eseten nehezebben pattank le a szep nok a randa pasik mellol.

2020. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!