Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan aki magasan funkcion...

Van olyan aki magasan funkcionáló borderline személyiséggel él vagy élt együtt? Olyannal, aki abszolút tagadja, hogy bármi gond van vele? És aki társaságban abszolút normálisan viselkedik? És így kb. nem is hiszik el, hogy bármi probléma lenne vele.

Figyelt kérdés
Nála nincs önsértés, szerabúzus, de van a másikra kivetítés acting out, hibáztatás, bűntudatkeltés, manipulálás és teljes kontroll, és kisajátítás, féltékenység.

2018. dec. 2. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
A férjem köszöni jól van .)
2018. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a férjed jár terápiára? Vagy te simán bírod a fentieket? Nekem a mindennapokban ez nagyon durva. Teljes kontroll, és mindenért én vagyok a rossz.
2018. dec. 5. 08:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem az 1-es vagyok.

Az én férjem tipikusan ilyen, mint amit leírtál.Mintha róla írtad volna.

38 éve élek vele.Egyre rosszabb.Nem tudom meddig bírom.Senki se tudja, nem látja amit átélek.

Miért kérdezed?

2018. dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, kevesen vagyunk ebben a helyzetben.

Írhatnátok privát,mit csináljunk.

2018. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én szakítottam, csak nagyon hiányzik. És állandóan újra próbálkozik. Nagyon nehéz vele, a mindennapok élhetetlenek. Minden tiszteletem azé, aki ennyi ideje bírja. A barátok, ismerősök, azt hiszik én vagyok a szemét, aki a hősszerelmest kidobta...

Amiért hiányzik, hogy ha jól van, tök jól rámhangolódik, úgy ismer, mint senki más, okos és vicces, vonzó. De addig, amíg csak vele foglalkozom. Azért kérdeztem, mert kíváncsi voltam, más hogyan éli meg, és ha kilépett, mennyi idő múlva bírt új életet kezdeni, ha pedig maradt, hogyan lehet így élni?

2018. dec. 12. 07:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, az enyém is ilyen.Amikor normális, nagyon szerethető, jó vele élni.

De ha "bekattan", pokol.Én már nem biztos hogy elválok.

Már nincs időm, energiám új életet kezdeni.

Próbáltam külön élni tőle, de nem sikerült.Régebben én nem bírtam nélküle, pár éve ő nem bír egyedül élni.Teljesen összezuhan nélkülem, és nem játssza meg, tényleg szinte belebetegszik.

Nekem nincs kiút.

2018. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Van, igen.
2018. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kettő ilyennel volt dolgom, de nem költöztünk össze. Az első három hónap után közölte, hogy már nem szeret, én szaván fogtam, ő pedig nem értette, mért nem maradok így is a kapcsolatban. A másik két évig kínozott, aztán amikor úgy nézett ki, hogy beteg leszek, és ápolni kell, másnap kidobott.
2019. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én.
2023. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!